تحت‌تأثیر همت مردم ‌برای مقابله با سیل ‌قرار گرفتم
تحت‌تأثیر همت مردم ‌برای مقابله با سیل ‌قرار گرفتم

ـ فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: مناطقی که از خوزستان دیدم تحت تأثیر همت مردم قرار گرفتم، زیرا به‌رغم اینکه دولت اصرار زیادی به تخلیه دارد، اما با ایستادگی و امکانات ابتدایی در حال مقابله هستند.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد سردار سرلشکر پاسدار قاسم سلیمانی در جمع مردم خوزستان اظهار داشت: اخلاق و خدمت به مردم ‌مهم‌ترین بخش اساسی عرفان ‌است و به‌نظر من جوانانی که سنشان به زمان جنگ نمی‌رسد؛ اینجا مکانی است که جهاد زمان دفاع مقدس را درک کنند.

وی افزود: در حال حاضر بسیاری  اصرار می‌کنند که برای دفاع از حریم اهل بیت به سوریه اعزام شوند، اما خوزستان در این حادثه نوعی دفاع از حرم است.زیرا دفاع از حرم چه‌چیزی بالاتر از این است که کرامت یک انسان  را حفظ کنید تا از خانه‌اش آواره نشود و یا اینکه در اردوگاه‌ها کرامتش حفظ شود.

فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران با بیان اینکه همه دفاع‌ها برای حریم انسانیت بود، گفت: در بازدید از مناطقی از خوزستان تحت تأثیر همت مردم قرار گرفتم، زیرا به‌رغم اینکه دولت اصرار زیادی به تخلیه دارد، اما با ایستادگی و امکانات ابتدایی در حال مقابله هستند.

وی ادامه داد: اگر با حفظ کرامت مردم و بدون خسارت انسانی این کارها را انجام دادیم بدون شک نتیجه مهمی می‌توانیم بگیریم. تصور بنده این است که از موج اصلی این بحران عبور ‌کردیم ولی در عین حال باید کمک کرد تا مردم دچار مشکل نشوند. البته احساس می‌شود که مردم قدری ناراحت هستند اما در این موضوعات باید به مردم کمک کرد و آن‌ها را التیام داد‌.

امام خامنه‌ای: همه اقدامات لازم تا رفع مشکلات مردم سیل‌زده با جدیت ادامه یابد
بخوانید
  • منبع خبر : مهر