لزوم بررسی درباره صورت گرفتن و یا نگرفتن تخلف در بازیهای جام جهانی
لزوم بررسی درباره صورت گرفتن و یا نگرفتن تخلف در بازیهای جام جهانی

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه های خواستار آغاز تحقیقات درباره صورت گرفتن و یا نگرفتن تخلف در بازیهای هفته پایانی انتخابی جام جهانی شد. به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازیهای هفته پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا برگزار شدند و تکلیف چهار تیم راه یافته به روسیه و همچنین دو تیم […]

کنفدراسیون

کنفدراسیون فوتبال آسیا در بیانیه های خواستار آغاز تحقیقات درباره صورت گرفتن و یا نگرفتن تخلف در بازیهای هفته پایانی انتخابی جام جهانی شد.

به نقل از سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، بازیهای هفته پایانی انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ در قاره آسیا برگزار شدند و تکلیف چهار تیم راه یافته به روسیه و همچنین دو تیم راه یافته به پلی آف مشخص شد.
با توجه به اینکه چند بازی از حساسیت بسیار بالایی برخوردار بودند و نتایج آن به سود بعضی از تیم ها نبود کنفدراسیون فوتبال آسیا دستور دارد تا تحقیقاتی در این زمینه برای صورت گرفتن و یا نگرفتن تخلفات و نقض قوانین در آنها صورت گیرد.
در نامه کنفدراسیون فوتبال آسیا آمده است: AFC کاملا جدا از مسائل سیاسی و دینی است و با فدراسیون ها مربوط چنین اصولی را به خوبی رعایت کنند. کنفدراسیون فوتبال آسیا از همه فدراسیون ها می خواهد که به بازی جوانمردانه احترام گذارند.
اخراج خبرنگار بین اسپورت از عربستان، دیدار ایران و سوریه در تهران و بازی عربستان با ژاپن از مسائل جنجالی هفته پایانی انتخابی جام جهانی بودند و به احتمال خیلی زیاد در این تحقیق AFC مورد توجه خواهند گرفت.
قرار است که به زودی نتیجه تحقیق کنفدراسیون فوتبال آسیا اعلام شود.