ترامپ ژن خوبی دارد!
ترامپ ژن خوبی دارد!

رئیس جمهوری آمریکا که تا چاقی مفرط کمتر از نیم کیلوگرم فاصله دارد؛ ظاهراً علاوه بر استعداد طبیعی در فحاشی و گزافه‏‌گویی، ژن‎های خوبی دارد و این چیزی است که پزشک وی ادعا می‎کند. به نقل از هیل، پزشک کاخ سفید در حالی گزارش وضعیت جسمانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را ارائه داد که […]

رئیس جمهوری آمریکا که تا چاقی مفرط کمتر از نیم کیلوگرم فاصله دارد؛ ظاهراً علاوه بر استعداد طبیعی در فحاشی و گزافه‏‌گویی، ژن‎های خوبی دارد و این چیزی است که پزشک وی ادعا می‎کند.

به نقل از هیل، پزشک کاخ سفید در حالی گزارش وضعیت جسمانی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را ارائه داد که یکی از اظهارات وی به شدت خبرساز شده است.

وی خطاب به خبرنگارانی که آماده انتشار اخباری درباره وضع سلامت آقای رئیس‌جمهور بودند، گفت: ترامپ ژن خوبی دارد!

پزشک کاخ سفید این اظهارنظر را اینگونه تشریح کرد: به این می‌گویند علم ژنتیک. نمیدانم چطوری ولی بعضی آدم‌ها ژن‌های محشری دارند. اصلاً می‌دانید من به رئیس‌جمهور گفتم اگر در ۲۰ سال گذشته رژیم غذایی سالم‌تری را انتخاب کرده بود، یک ۲۰۰ سالی عمر می‌کرد. ژن‌های او به طرز باورنکردنی خوب هستند و خوب خدا او را این‌طوری خلق کرده است!

حال، با این توصیفی که آقای دکتر کرده است باید قدردان فست‌فودها و غذاهای ناسالم و عادت بد ترامپ به ورزش نکردن باشیم وگرنه هیچ معلوم نبود قرار است در جریان عمر ۲۰۰ ساله‌اش تا چه حد با روح و روان جامعه بین‌الملل بازی کند.