ترامپ: کنگره بودجه را تصویب نکند مرز مکزیک را می‌بندیم
ترامپ: کنگره بودجه را تصویب نکند مرز مکزیک را می‌بندیم

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد اگر کنگره بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک را تصویب نکند این مرز را خواهد بست. به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مجددا تهدید کرد اگر کنگره بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک را تصویب نکند این […]

رئیس جمهور آمریکا تهدید کرد اگر کنگره بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک را تصویب نکند این مرز را خواهد بست.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از خبرگزاری فرانسه، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا مجددا تهدید کرد اگر کنگره بودجه مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک را تصویب نکند این مرز را خواهد بست.

رئیس جمهوری آمریکا هفته گذشته در واکنش به تجمع هزاران مهاجر لاتین‌تبار در مرزهای جنوبی ایالات متحده با مکزیک، تهدید کرد در صورتی که دولت مکزیک این مهاجران را به کشورهای خود بازپس نفرستد، ممکن است در صورت لزوم مرزهای آمریکا و مکزیک را به‌صورت دائم مسدود کند.

وی همچنان بر ساخت دیوار مرزی با مکزیک پافشاری می کند و کنگره هنوز با اختصاص بودجه پنج میلیارد دلاری این پروژه موافقت نکرده و همین اختلافات موجب تعطیلی بخشی از فعالیت های دولت آمریکا شده است.

ترامپ گفته است که دولت تا زمانی تعطیل خواهد بود که کنگره با اختصاص منابع مالی مورد نیاز برای ساخت دیوار مرزی مکزیک موافقت کند.