تصویر موبایل تاشوی موتورلا منتشر شد
تصویر موبایل تاشوی موتورلا منتشر شد
تصویری از موبایل جدید تاشوی موتورلا عرضه شده است. در این تصویر علاوه بر موبایل تاشو یک دستگاه شارژ بی سیم نیز دیده می شود.

به گزارش واحد علم و فناوری خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از انگجت، تصاویری از یک نسخه رونمایی نشده ازMotorola RAZR در فضای آنلاین منتشر شده است. در این تصاویر یک موبایل تاشو نشان داده شده است. همچنین یک دستگاه شارژ بی سیم و طیفی از اکسسوری ها نیز در تصویر دیده می‌شود. تمام این اکسسوری ها در یک جعبه سه گوش قرار می‌گیرند.

به نظر می‌رسد این تصویر به موبایلRAZR V۴ تعلق دارد. البته تاکنون اطلاعات اندکی از این دستگاه منتشر شده است. به هر حال باید اشاره کرد تصاویر منتشر شده با ویژگی‌های مربوط به حق امتیاز مطابقت دارد.

البته در ماه ژانویه وال استریت ژورنال گزارش داد موتورلا تصمیم دارد یک موبایل RAZRتاشو عرضه کند. در آن زمان تخمین زده می‌شد قیمت دستگاه ۱۵۰۰ دلار باشد.

همچنین پیش بینی می‌شد این نسخه جدید از RAZR در فوریه عرضه شود اما تاکنون هیچ نشانی از ورود این دستگاه به بازار وجود دارد.

به هرحال در ماه فوریه موتورلا تأیید کرد مشغول کار روی آپدیت های جدیدی در این موبایل است اما مشخص نیست این دستگاه چه زمان عرضه می‌شود.

  • منبع خبر : مهر