تعیین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف ۲ هفته آینده
تعیین تکلیف جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد ظرف ۲ هفته آینده

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت جذب بورسیه در دانشگاه آزاد را تشریح کرد و گفت: ظرف یک یا دو هفته آینده نتیجه اعلام می شود. محمد علی کی نژاد درباره آخرین وضعیت جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به پیگیری هایی که صورت گرفته در انتظار […]

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی آخرین وضعیت جذب بورسیه در دانشگاه آزاد را تشریح کرد و گفت: ظرف یک یا دو هفته آینده نتیجه اعلام می شود.

محمد علی کی نژاد درباره آخرین وضعیت جذب بورسیه ها در دانشگاه آزاد اسلامی گفت: با توجه به پیگیری هایی که صورت گرفته در انتظار اعلام دانشگاه آزاد هستیم.

رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی افزود:  در جلسه ای که با مسئولان دانشگاه آزاد داشتیم، عنوان شد که ظرف یک یا دو هفته این کار انجام شده و تمام می شود.

وی افزود: همچنین هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی  پیگیری هایی از برخی از واحدهای دانشگاه های آزاد در شهرستان ها داشت و از آنها خواسته شد تا ظرفیت های خود را در زمینه جذب اعلام کنند.

به گزارش مهر، رئیس هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی پیش از این به مهر گفته بود، تعداد زیادی از بورسیه های بلاتکلیفی که در فراخوان هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی ثبت نام کرده بودند، تعیین تکلیف شده و تنها ۶۸ نفر باقی مانده بودند که ۶۴ نفر از آنها را برای جذب به دانشگاه آزاد معرفی شده اند.

وی احتمال داده بود از این ۶۴ نفر تعداد زیادی توسط دانشگاه آزاد اسلامی جذب شوند چون معدل های های بسیار خوب و رشته خوبی دارند و همچنین از دانشگاه‌های خوبی فارغ التحصیل شده‌اند.

دانشگاه آزاد اسلامی پیش از این قول داده بود تا ۱۲ یا ۱۳ تیر ۶۴ نفر بورسیه را تعیین تکلیف کند.