تعیین تکلیف مدافع خاطی تراکتور تا پایان هفته
تعیین تکلیف مدافع خاطی تراکتور تا پایان هفته

به گزارش “ورزش‌سه”، علی عبدالله‌زاده مدافع تراکتورسازی که قبل از بازی با پیکان با نظر محمد تقوی از تیم کنار گذاشته شده بود، دیگر در تمرینات شرکت نکرد تا اینکه مشخص شد با محمد تقوی در جریان یکی از تمرینات جر و بحث داشته و به همین خاطر از تیم کنار گذاشته شده است. عبدالله […]

به گزارش “ورزش‌سه”، علی عبدالله‌زاده مدافع تراکتورسازی که قبل از بازی با پیکان با نظر محمد تقوی از تیم کنار گذاشته شده بود، دیگر در تمرینات شرکت نکرد تا اینکه مشخص شد با محمد تقوی در جریان یکی از تمرینات جر و بحث داشته و به همین خاطر از تیم کنار گذاشته شده است.

عبدالله زاده با نظر تقوی سرمربی موقت تراکتورسازی در اختیار باشگاه قرار گرفته تا به وضعیت او رسیدگی شود. حالا با گذشت حدود ۱۰ روز اما مسئولان تراکتورسازی هنوز درباره او واکنشی نداشته اند.

در این خصوص اما شنیده می شود طی روزهای آینده جلسه کمیته انضباطی باشگاه تراکتورسازی با محوریت بررسی خطای عبدالله زاده تشکیل خواهد شد تا مسئولان باشگاه درباره این مدافع تصمیم بگیرند. باید دید آیا عبدالله زاده از سوی تقوی مجوز بازگشت به تمرینات را بعد از تنبیهی که باشگاه برایش در نظر می گیرد، پیدا خواهد کرد یا خیر.

ستایش دنیای والیبال از معروف
بخوانید