توضیحات پلیس تهران درباره جریمه نشدن متخلفان ورود به طرح زوج و فرد و ترافیک
توضیحات پلیس تهران درباره جریمه نشدن متخلفان ورود به طرح زوج و فرد و ترافیک

فرمانده انتظامی تهران بزرگ دلایل عدم ثبت جریمه و تخلف ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و زوج‌وفرد را تشریح کرد. به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر در مناطق شوش، مولوی و هرندی در جمع خبرنگاران درباره ادعای محسن پورسیدآقایی، معاون حمل […]

فرمانده انتظامی تهران بزرگ دلایل عدم ثبت جریمه و تخلف ورود غیرمجاز به محدوده طرح ترافیک و زوج‌وفرد را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا سردار حسین رحیمی صبح امروز در حاشیه بازدید از روند اجرای طرح جمع‌آوری معتادان متجاهر و خرده‌فروشان موادمخدر در مناطق شوش، مولوی و هرندی در جمع خبرنگاران درباره ادعای محسن پورسیدآقایی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران، مبنی بر جریمه نشدن افرادی که به طور غیرقانونی از ابتدای سال تا دی ماه وارد طرح ترافیک و زوج و فرد شده‌اند گفت: با توجه به بروز مشکلات زیرساختی و نرم‌افزاری در بحث طرح ترافیک و زوج و فرد، یکسری اقداماتی را انجام ندادیم.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ خاطرنشان کرد: تقریباً پوشه بزرگ از اشتباهاتی که این سامانه داشت به طور مفصل تهیه و در اختیار معاون ترافیک شهردار تهران قرار گرفت که مردم به ناحق جریمه نشود.

وی با بیان اینکه جمع زیادی از افراد به ناحق جریمه می‌شدند، متذکر شد: این موضوع منطقی نبود و تا زمانی که این زیرساخت درست نشود، نمی‌توانیم مردم را بی دلیل اعمال قانون کنیم و پاسخ مردم را بدهیم.

رحیمی تصریح کرد: افراد متخلف در این رابطه جریمه شده و تعدادی به دلیل نقص در نرم افزار نصب شده در دوربینها جریمه نشدند، حدود ۶۰ الی ۷۰ نفر از همکاران در بررسی‌های را درباره این موضوع انجام داده و سپس نسبت به این جریمه اقدام می‌کنند.

ابطال جریمه عوارض ورود به محدوده طرح ترافیک
بخوانید