جابجایی بزرگ؛ نیمار در رئال، بیل در پاریس
جابجایی بزرگ؛ نیمار در رئال، بیل در پاریس
نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که باشگاه های رئال مادرید و پاری سن ژرمن ممکن است برای معاوضه گرت بیل و نیمار به توافق برسند.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد مصاحبه امروز زین الدین زیدان در مورد گرت بیل، نشان داد که این ستاره ولزی آینده ای در سانتیاگو برنابئو ندارد و اکنون نشریه ایندیپندنت ادعا کرد که پاری سن ژرمن می تواند مقصد بعدی این بازیکن باشد.

رئالی ها علاقه ای به حفظ بیل ندارند و مصاحبه امروز زیدان که اعلام کرد این بازیکن جایی در برنامه های او ندارد، به معنای پایان دوران ۶ ساله حضور او در این باشگاه بود.

از سوی دیگر، نیمار هم بعد از تنها دو فصل حضور در پاری سن ژرمن، مایل است هر طور شده از این باشگاه جدا شود. در هفته های گذشته بارها اخباری در مورد بازگشت او به بارسلونا منتشر شد اما مدیران باشگاه کاتالانی تمایلی برای خرید دوباره این ستاره برزیلی با مبلغی نزدیک به مبلغی که او را به پی اس جی فروخته بودند، ندارند.

در چنین شرایطی، اکنون ایندپیندنت ادعا کرد که پاریسی ها به باشگاه رئال مادرید اطلاع داده اند که حاضرند گرت بیل را با نیمار معاوضه کنند و مبلغی نیز برای این جابجایی دریافت کنند تا تفاوت رقم انتقال این دو بازیکن جبران شود؛ پیشنهادی که مطمئنا رئالی ها از آن استقبال خواهند کرد؛ به شرطی که مبلغ درخواستی پاریسی ها خیلی نجومی نباشد.

  • منبع خبر : ورزش سه