جاده چالوس یکطرفه شد/ ترافیک سنگین در محورهای شمالی
جاده چالوس یکطرفه شد/ ترافیک سنگین در محورهای شمالی
بر اساس آخرین اطلاعیه سازمان راهداری ترافیک سنگین در محورهای شمالی وجود دارد و بر همین اساس محدودیت تردد چند ساعت زودتر یعنی از ساعت ۱۲ امروز اعمال و محور چالوس از جنوب به شمال یکطرفه شده است.

به گزارش واحد اجتماعی خبرگزاری صبح اقتصاد در آخرین اطلاعیه سازمان راهداری که دقایقی پیش منتشر شد محدودیت تردد از امروز (پنجم شهریور) ساعت ۱۲ در استان مازندران محور چالوس(شمال به جنوب) اعمال شد. بر این اساس محدودیت تردد کلیه وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب محور فوق (از مرزن آباد) در ساعت ۱۲ تا اطلاع بعدی اجرا شد.”جاده چالوس یکطرفه شد/ ترافیک سنگین در محورهای شمالی”

مرکز مدیریت راه های کشور درباره آخرین وضعیت محورهای اصلی طی ساعات گذشته اعلام کرد:در محور چالوس (جنوب به شمال) حد فاصل شهرستانک تا گچسر ترافیک سنگین و در محدوده های هریجان و پنجک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

همچنین  در محور هراز مسیر (جنوب به شمال) محدوده های وانا، شاه زید و سه راهی چلاو ترافیک سنگین و در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده دماوند ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

تردد روان در آزاد راه تهران ـ شمال

در ادامه اطلاعیه مرکز مدیریت راه های کشور آمده است که تردد روان درآزادراه تهران – شمال و آزادراه قزوین – رشت در مسیرهای (رفت و برگشت) وجود دارد.

همچنین محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.”جاده چالوس یکطرفه شد”

ترافیک سنگین در آزادراه تهران – کرج – قزوین نیز حدفاصل پل کلاک تا مهرویلا ترافیک  سنگین و در آزادراه قزوین – کرج – تهران محدوده های پایانه شهید کلانتری، ساسانی و پل کلاک ترافیک نیمه سنگین وجود دارد.

سرهنگ نادر رحمانی در این باره اظهار کرد: برابر هماهنگی به عمل آمده از ساعت ۱۲:۰۰ روز جاری ۹۹٫۰۶٫۰۵ محدودیت تردد در مسیر شمال به جنوب محور کرج _چالوس از محدوده مرزن آباد اجرا شد.

وی ادامه داد: همچنین برابر اعلام پلیس راه شرق استان تهران و مازندران در ساعت ۱۲:۰۰ روز جاری ۹۹٫۰۶٫۰۵ محدودیت تردد کامیون  و کامیونت در محور هراز اجرا شد.

سرهنگ علیرضا قدمیبا اشاره به انتشار خبری مبنی بر ممنوعیت ورود به مازندران در روزهای تاسوعا و عاشورا اعلام کرد: وقتی از یک طرف جاده محدود می‌شود یا اینکه جاده یکطرفه می‌شود مسلم است که تردد از سمت مقابل جاده محدودیت است و این بدان معنی نیست که پلیس ممنوعیت ایجاد می‌کند بلکه پلیس همانند هر هفته محدودیت‌های هفتگی آن هم در صورت نیاز را اعمال می‌کند.

وی افزود: اگر در جاده کندوان یا چالوس از روز چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه حجم ترافیک بالا رود بعد از ظهر این ۳ روز جاده از جنوب به شمال یکطرفه می‌شود. طبق برنامه هفتگی از ساعت ۱۵ باید این محدودیت‌ها اعمال شود ولی هر هفته نیاز به اعمال محدودیت رأس ساعت ۱۵ نیست، ما رصد می‌کنیم و اگر حجم ترافیک بالا رود از همان لحظه که اصولاً غروب هم هست این محدودیت‌ها را اعمال می‌کنیم.

  • منبع خبر : ایسنا