جانشین فرمانده ناجا: برخورد با ‌قاچاق سوخت ‌در اولویت ناجا قرار گرفت
جانشین فرمانده ناجا: برخورد با ‌قاچاق سوخت ‌در اولویت ناجا قرار گرفت

جانشین فرمانده ناجا مبارزه با ‌قاچاق سوخت را مهم‌ترین اولویت ناجا ‌اعلام کرد و گفت: به تمامی فرماندهان انتظامی ابلاغ شده که برخورد با پدیده ‌قاچاق سوخت را در اولویت خود قرار دهند. به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سردار ایوب سلیمانی صبح امروز در حاشیه نوزدهمین همایش روسای کلانتری‌های استان فارس اظهار داشت: استان فارس در بحث وقوع و کشفیات انواع […]

جانشین فرمانده ناجا مبارزه با ‌قاچاق سوخت را مهم‌ترین اولویت ناجا ‌اعلام کرد و گفت: به تمامی فرماندهان انتظامی ابلاغ شده که برخورد با پدیده ‌قاچاق سوخت را در اولویت خود قرار دهند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، سردار ایوب سلیمانی صبح امروز در حاشیه نوزدهمین همایش روسای کلانتری‌های استان فارس اظهار داشت: استان فارس در بحث وقوع و کشفیات انواع جرائم در کشور از رتبه قابل قبولی برخوردار است ولی باید بپذیریم شرایط اقتصادی بر وقوع انواع سرقت‌های کوچک اثرگذار بوده است.

وی با یان اینکه وضعیت امنیتی استان فارس  در بحث انواع جرائم خشن ۷۰ درصد کاهش داشته و در بحث وقوع سرقت‌ها در رتبه ۲۸ کشوری قرار دارد افزود: با این وجود آمار تلفات و تصادفات بسیار نگران‌کننده است و نیاز به تدابیر بیشتری دارد. 

سردار سلیمانی یکی از مهم‌ترین اولویت‌های ناجا در کشور را مبارزه با پدیده قاچاق به ویژه قاچاق سوخت اعلام کرد و گفت: به تمامی فرماندهان انتظامی ابلاغ شده که برخورد با پدیده قاچاق و قاچاق سوخت را در اولویت خود قرار دهند و به همین منظور با متهمان این موضوع برخورد جدی می‌شود.

جانشین فرمانده ناجا با اشاره به وضعیت جرائم سایبری گفت: پلیس فتا در این راستا عملکرد مطلوبی داشته و ۸۰ درصد جرائم اینترنتی از نگاه پلیس دور نمی‌ماند. 

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر سخنان مسئولان عالی کشورهای حاشیه ایران گفت: صحبت‌های هیچکدام از این افراد نمی‌تواند امنیت کشور را به خطر بیندازد زیرا عددی نیستند که بخواهند در مورد ایران سخنی به زبان بیاورند.