کودک ایرانی؛برنده جایزه اول مسابقه نقاشی سازمان ملل
کودک ایرانی؛برنده جایزه اول مسابقه نقاشی سازمان ملل

سانا صادقی از ایران برنده جایزه اول مسابقه نقاشی « نگاهی به ستارگان: آینده جهان» در بخش کودکان سازمان ملل شد. در مراسمی در مقر سازمان ملل در وین روز جمعه جایزه اول مسابقه نقاشی «نگاهی به ستارگان: آینده جهان» زیر سنین شش سال به سانا صادقی از ایران تعلق گرفت و هفت دانش آموز […]

سازمان ملل

سانا صادقی از ایران برنده جایزه اول مسابقه نقاشی « نگاهی به ستارگان: آینده جهان» در بخش کودکان سازمان ملل شد.

در مراسمی در مقر سازمان ملل در وین روز جمعه جایزه اول مسابقه نقاشی «نگاهی به ستارگان: آینده جهان» زیر سنین شش سال به سانا صادقی از ایران تعلق گرفت و هفت دانش آموز ایرانی در مسابقات امسال برنده دیپلم در رده های سنی دیگر شدند.

صدا و سیما از وین خبر داد که رضا نجفی سفیر و نماینده دایم کشورمان در مقر سازمان ملل به نمایندگی از برندگان ایرانی در این مراسم شرکت و جوایز آنها را دریافت کرد.

دانش آموزان برنده دیپلم این مسابقات در رده های سنی مختلف عبارتند از کوثر علی یاری، یاسمن صدریان، سانا رحمانی، ثریا پاسوهی، دیلان قهرمانپور، هاجر شفیع زاده و فاطمه حسینی  که امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آنها را به این مسابقه راهنمایی کرده بود.

حدود یک هزار نفر از ۴۰ کشور در این مسابقات شرکت کرده بودند.

سایر برندگان از کشورهای چین، ترکیه، مجارستان، اسپانیا، اوکراین، بلغارستان، اسلواکی، لاتویا، فیلیپین، مکزیک، انگلستان، مراکش، بوسنی و هرزگووین و عربستان بودند.