جدیدترین جزئیات از تصادف در محور اراک- قم ؛ برخورد زنجیره‌ای ۵۰ خودرو تکذیب شد
جدیدترین جزئیات از تصادف در محور اراک- قم ؛ برخورد زنجیره‌ای ۵۰ خودرو تکذیب شد
رئیس پلیس راه استان مرکزی جدیدترین جزئیات از تصادف در محور اراک- قم را تشریح کرد و گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره برخورد زنجیره‌ای ۵۰ خودرو تکذیب می‌شود.

جدیدترین جزئیات از تصادف در محور اراک- قم؛ برخورد زنجیره‌ای ۵۰ خودرو تکذیب شد

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، رئیس پلیس راه استان مرکزی جدیدترین جزئیات از تصادف در محور اراک- قم را تشریح کرد و گفت: اخبار منتشر شده در فضای مجازی درباره برخورد زنجیره‌ای ۵۰ خودرو تکذیب می‌شود.

سرهنگ ایرج کهریزی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به وقوع سوانح رانندگی در محوز اراک- قم اظهار داشت: اینکه در فضای مجازی خبر از تصادف زنجیره‌ای ۵۰ خودرو در محور اراک – قم در محدوده شهر جدید امیرکبیر داده شده تکذیب می‌شود و اصلا ۵۰ دستگاه نبوده و تصادفات این محور زنجیره‌ای نبوده است.

وی افزود: در این محور شاهد مه‌گرفتگی و لغزندگی جاده هستیم که همین امر سبب خروج تعدادی خودروی عبوری در این محدوده از جاده بوده‌ایم که البته از وقوع حادثه تاکنون نیروهای پلیس و امدادی در صحنه حضور دارند.

کهریزی ادامه داد: از سویی تصادف زنجیره‌ای نیز در این محور اتفاق نیفتاده است بلکه در چند تصادف جداگانه شاهد برخورد خودرو با یکدیگر بوده‌ایم که تصادف زنجیره‌ای در این محور به وقوع نپیوسته است.

رئیس پلیس راه استان مرکزی با اشاره به خسارات این سوانح گفت: این خسارات مصدومیت یا فوتی نداشته و هیچ خسارت جرحی را شاهد نبوده‌ایم و خسارات تنها خودروهای درگیر تصادف دچار خسارت مالی و حادثه‌ای شده‌اند.

وی عنوان کرد: پلیس راه در سراسر استان مرکزی با جدیت در حال خدمت به مردم است و از نخستین لحظات وقوع حوادث در این محور پلیس و نیروهای امدادی در حال خدمت‌رسانی هستند.