جزئیات تازه از «نون.خ۲» /نقش هومن حاج عبداللهی حذف شد
جزئیات تازه از «نون.خ۲» /نقش هومن حاج عبداللهی حذف شد
«نون.خ» عنوان مجموعه‌ای است که برای اولین‌بار در نوروز ۹۸ روی آنتن رفت. «نون.خ» مخفف نقش سعید آقاخانی در این سریال (نورالدین خانزاده) است. این سریال با لهجه فارسی کرمانشاهی و در استان کرمانشاه ساخته شد. این سریال داستانی اجتماعی و آمیخته با طنز دارد.

به گزارش واحد فرهنگی خبرگزاری صبح اقتصاد بعد از استقبال مردم و انتخاب «نون.خ» به عنوان پربیننده‌ترین سریال نوروزی، قرار شد این سریال به ایستگاه دوم برسد ولی این بار در فصل روزه‌داری و ماه مبارک رمضان. مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در ابتدای امر اعلام کرد که تابستان سریال را کلید می‌زنند ولی رفته رفته شایعات و حاشیه‌هایی مطرح شد که احتمال اینکه «نون.خ» به ماه رمضان نرسد را افزایش می‌داد.

فرجی اما همه این شایعات را تکذیب کرد و گفت: «نون.خ ۲» روزهای پایانی نگارش خود را سپری می‌کند و ان‌شاالله اواخر شهریورماه جلوی دوربین خواهد رفت.

او تصریح کرد: متن و نگارش «نون.خ۲» جلو می‌رود و بازبینی لوکیشن هم در یکی دو سفر سعید آقاخانی به مناطق کردستان انجام شده است. بنا نداریم از تهران شروع کنیم و احتمالاً یا از کردستان و یا از کرمانشاه، فصل دوم «نون.خ» آغاز خواهد شد.

فرجی در خصوص اضافه شدن بازیگران جدید به «نون.خ۲» تأکید کرد: تقریباً بازیگران فصل اول همه هستند و احتمالاً هومن حاجی‌عبداللهی را نداریم چون نقش روحانی در قصه نیست. و البته او کاراکتر رحمت «پایتخت۶» هم هست و درگیری‌های خاص خودش را هم دارد.

او در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون.خ» بر کاری با محتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون.خ ۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

  • منبع خبر : ایران آنلاین