جزئیات جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پالرمو
جزئیات جلسه مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پالرمو

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اختلافی که میان مجلس و شورای نگهبان در لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو وجود دارد، اعلام کرد:به علت نیاز به بررسی بیشتر، تصمیم‌گیری به جلسه بعدی موکول شد. به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد  عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی، با […]

رئیس کل بانک مرکزی با اشاره به اختلافی که میان مجلس و شورای نگهبان در لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو وجود دارد، اعلام کرد:به علت نیاز به بررسی بیشتر، تصمیم‌گیری به جلسه بعدی موکول شد.

به گزارش واحد اقتصادی خبرگزاری صبح اقتصاد  عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در صفحه خود در شبکه‌های اجتماعی، با اشاره به اختلافی که میان مجلس و شورای نگهبان در لایحه الحاق ایران به کنوانسیون پالرمو، اعلام کرد: به علت نیاز به بررسی بیشتر، تصمیم‌گیری به جلسه بعدی موکول شد.

وی در این پست نوشت: امروز شنبه ۶ بهمن، موضوع اختلافی بین مجلس و شورای نگهبان یعنی لایحه الحاق به کنوانسیون پالرمو، در دستور کار مجمع تشخیص مصلحت نظام بود. بحث‌های جدی و خوبی انجام گرفت. اینجانب نیز به عنوان رئیس بانک مرکزی و مقام مسئول در امور پولی و بانکی، توضیحات مبسوطی در مورد اهمیت و ابعاد تاثیرات آن بر مبادلات بانکی و پولی بین المللی کشور ارایه دادم.

تصمیم گیری به علت نیاز به بررسی بیشتر به جلسه بعدی موکول شد. مطمئن هستم اعضای محترم مجع، با در نظر گرفتن مصلحت کشور، تصمیم مناسب را خواهند گرفت./مهرنیوز