جزئیات شروط ذوب‌آهن برای منصوریان
جزئیات شروط ذوب‌آهن برای منصوریان
باشگاه ذوب آهن شروطی را برای ادامه کار با علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال این باشگاه تعیین کرده است که کسب ۱۲ امتیاز در پنج بازی از جمله این شروط است.

به گزارش خبرگزاری صبح اقتصاد، جلسه هیات مدیره باشگاه ذوب آهن روز دوشنبه با حضور علیرضا منصوریان تشکیل شد. خروجی این جلسه که روی سایت باشگاه هم قرار گرفت ادامه کار منصوریان در ذوب آهن به صورت «مشروط» بود و به این مربی «حداکثر» تا پایان نیم فصل فرصت داده شد تا امتیازات مدنظر باشگاه را کسب کند.”جزئیات شروط ذوب‌آهن برای منصوریان/ چند بازیکن کنار گذاشته می‌شوند”

احمد جمشیدی سخنگوی باشگاه ذوب آهن گفت که این شروط فقط از سوی باشگاه نبوده و «بیشترین شرط ها را خود منصوریان گذاشته است»!

جزئیات این شروط هم باتوجه به قراردادی که منصوریان با ذوب آهن دارد -علیرغم اینکه هنوز در این فصل دریافتی نداشته است- جالب توجه است.

منصوریان در جلسه هیات مدیره تاکید کرده که به تیمش ایمان دارد و می تواند ذوب آهن را از بحران خارج کند. مدیران باشگاه هم ابقای منصوریان را مشروط به کسب ۱۲ امتیاز در پنج مسابقه باقیمانده تا پایان نیم فصل می کنند.

با توافق صورت گرفته، در صورتی که منصوریان نتواند این امتیازات را بگیرد حق دریافت کل قراردادش را ندارد و بدون آنکه هزینه مالی روی دست باشگاه بگذارد، از ذوب آهن کنار می رود.

علاوه بر این درباره کیفیت بعضی از بازیکنان حاضر در تیم هم صحبت هایی در جلسه هیات مدیره به میان می آید و احتمال اینکه چند بازیکن از تیم منصوریان کنار گذاشته شود، زیاد است.

جریمه ۱۰ درصدی بازیکنان و کادر فنی هم به خاطر نتایج کسب شده از دیگر مصوبات جلسه هیات مدیره بود.

“ذوب‌آهن برای منصوریان شرط امتیازی گذاشت”

استقلال قصد دارد در نقل و انتقالات زمستانی مرتضی تبریزی را با دانیال اسماعیلی فر و ارسلان مطهری معاوضه کند؟ این سوال به بحث روز کانال های هواداری استقلال در صفحات مجازی تبدیل شده است و البته هیچ یک از مدیران استقلال پاسخ روشنی به آن نداده اند.

دانیال اسماعیلی بازیکنی است که به خاطر پشت سر گذاشتن دوران سربازی فصل قبل در تراکتورسازی به میدان رفت و حالا در بازگشت به ذوب‌آهن برای فصل جدید تنها تا پایان فصل با این تیم قرارداد دارد. او حالا یکی از جذاب ترین بازیکنان فصل نقل و انتقالات زمستانی است که هر تیمی بنیه مالی داشته باشد و البته در پست دفاع راست احساس خلا کند احتمالا سراغ این بازیکن خواهد رفت.

در این بین گفته می شود استقلال برای جذب دانیال اسماعیلی از هم اکنون فعالیت خود را آغاز کرده است و آبی ها قصد دارند در نقل و انتقالات این بازیکن را به خدمت بگیرند چرا که این تیم به جز وریا غفوری که این روزها در فرم ایده آلی قرار دارد مدافع راست دیگری ندارد و حضور دانیال اسماعیلی می تواند استقلال را در این پست تکمیل کند. البته استقلال تنها مشتری اسماعیلی فر نیست چرا که گفته می شود تراکتوری ها هم در تلاش هستند تا این بازیکن را دوباره به تبریز برگردانند تا مشکل تیم شان را در پست دفاع راست حل کنند.

 

  • منبع خبر : مهر