جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی
جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی
قرعه‌کشی مرحله نخست جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت با دو کمک‌هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، 50 جایزه 50 میلیون ریالی و 733 جایزه پنج میلیون ریالی برگزار شد.

جشنواره پایانه‌های فروش بانک تجارت و دو برنده جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی

به گزارش پایگاه خبری صبح اقتصاد، قرعه‌کشی مرحله نخست جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت با دو کمک‌هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو، ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، قرعه‌کشی مرحله نخست جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت مربوط به پایان آبان ماه سال جاری با حضور قائم مقام مدیرعامل این بانک برگزار و روح‌الله غفاری قلعه‌نوئی از استان خراسان رضوی و محمدرضا مددی از استان تهران برندگان دو جایزه کمک هزینه یک میلیارد ریالی خرید خودرو شدند.

ر این مرحله که با مشارکت ۱۳۴ هزار و ۷۸۸ شرکت‌کننده و شش میلیون و ۷۴۸ هزار و ۹۶۶ کوپن شانس براساس عملکرد پایانه‌های مذکور برگزار شد، همچنین برندگان۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی شناخته شدند و در ادامه قرعه‌کشی ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی نیز بر مبنای عملکرد استان‌ها به طوری که تمامی استان‌ها با توجه به تعداد پذیرندگان از جایزه مذکور بهره‌مند شوند، انجام شد.

حق‌وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت در مراسم برگزاری این جشنواره با بیان اینکه پایانه‌های فروش به‌عنوان یکی از خدمات استراتژیک این بانک به شمار می‌رود گفت: بانک تجارت با همکاری شرکت ایران کیش همواره سعی دارد از طریق تقویت زیرساخت فناوری اطلاعات و تامین بهینه نیاز مشتریان این خدمت، بهترین کیفیت را در پایانه‌های فروش ارائه کند.

وی همچنین با اشاره به سایر خدمات نوین این بانک گفت: ارائه خدمت پایانه‌های فروش در کنار اینترنت بانک و همراه بانک تجارت به‌عنوان زنجیره ارزش این بخش و رسیدگی مستمر کارکنان شعب و شرکت ایران کیش موجب رضایتمندی مشتریان در این زمینه خواهد شد.

جشنواره پایانه‌های فروش شرکت ایران کیش متصل به بانک تجارت در دو بخش متصدیان فروش و صاحبان حساب‌های متصل به دستگاه‌های POS شرکت ایران کیش برگزار و از اول آبان ۹۸ تا پایان فروردین ۹۹ هر ماه دو جایزه نقدی کمک هزینه خودرو به مبلغ یک میلیارد ریال و ۵۰ جایزه ۵۰ میلیون ریالی و ۷۳۳ جایزه پنج میلیون ریالی به پذیرندگان اهدا می‌شود.

بانک تجارت از تمامی پذیرندگان دارای پایانه فروش شرکت ایران کیش متصل به حساب بانک تجارت به عنوان مشمولان این جشنواره دعوت می‌کند با افزایش امتیاز بر اساس شاخص‌های مبلغ تراکنش، تعداد تراکنش و میانگین مانده حساب، شانس خود را برای برنده شدن افزایش دهند.

نحوه امتیازدهی پذیرندگان به‌صورت ماهانه به ازای هر ۱۰ میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش یک امتیاز ، هر ۱۵ درصد رشد تعداد تراکنش نسبت به ماه قبل یک امتیاز ، هر ۳۰ درصد رشد میانگین حساب متصل به دستگاه نسبت به ماه قبل ۳ امتیاز و به ازای اولین تراکنش همراه بانک یک امتیاز است. نحوه امتیازدهی متصدیان فروش نیز به ازای هر ۱۰ میلیون ریال افزایش مبلغ تراکنش دستگاه یک امتیاز محاسبه می‌شود. امتیاز شرکت‌کنندگان در جشنواره پایانه‌های فروش ایران کیش متصل به بانک تجارت نیز به صورت ماهانه از طریق اپلیکیشن پات، وب‌سایت باشگاه مشتریان تجارت، وب‌سایت ایران کیش، ارسال نوتیفیکیشن‌های جوایز و قرعه‌کشی‌های جشنواره در اپ موبایلی پات و در نهایت مجموع امتیازات شرکت کنندگان از طریق پیامک اطلاع‌رسانی می‌شود.

اسامی برندگان در سایت اینترنتی بانک تجارت به آدرس www.tejaratbank.ir ، ایران کیش به آدرس www.irankish.com و باشگاه مشتریان تجارت به آدرس www.tejaratclub.ir درج شده است.