جلوگیری از افزایش قیمت حامل‌های انرژی، نقطه قوت لایحه بودجه ۹۷است
جلوگیری از افزایش قیمت حامل‌های انرژی، نقطه قوت لایحه بودجه ۹۷است

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله نقاط قوت لایحه بودجه ۱۳۹۷، جلوگیری از افزایش قیمت‌ حامل‌های انرژی است.  مجید کیان‌پور نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز و در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۱۳۹۷ با بیان اینکه بودجه بررسی شده در کمیسیون تلفیق […]

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی گفت: از جمله نقاط قوت لایحه بودجه ۱۳۹۷، جلوگیری از افزایش قیمت‌ حامل‌های انرژی است.

 مجید کیان‌پور نماینده مردم درود و ازنا در مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی صبح امروز و در موافقت با کلیات لایحه بودجه ۱۳۹۷ با بیان اینکه بودجه بررسی شده در کمیسیون تلفیق کاملاً عملیاتی و شفاف شده است، اظهار داشت: از جمله اتفاقات مثبت لایحه بودجه این است که سقف انتشار اوراق مالی حدود ۲۰ هزار میلیارد تومان کمتر شده است.

کیان‌پور به موضوع هدفمندی یارانه‌ها اشاره کرد و گفت: در رابطه با هدفمندسازی یارانه‌ها نیز به جای تقسیم مساوی درآمد ناشی از هدفمندسازی، به دولت اجازه داده شده است که تا ۴۱ میلیون نفر از اقشار مختلف را تحت مدیریت بگیرد.

نایب رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد تومان برای همسان‌سازی حقوق بازنشستگان را از دیگر نقاط قوت لایحه بودجه خواند و گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی نیز در این لایحه، متوقف و مقرر شده است که قیمت حامل‌ها هیچ‌گونه افزایشی نداشته باشد.