کوچکترین حادثه امنیتی در محرم نداشتیم
کوچکترین حادثه امنیتی در محرم نداشتیم

رئیس پلیس پایتخت از حضور کامل مأموران پلیس تهران در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: به لطف خدا، همکاری مردم و تلاش شبانه‌روزی مأموران، کوچکترین حادثه امنیتی در تهران نداشتیم. سردار حسین رحیمی، در خصوص عملکرد پلیس تهران در دهه اول محرم، اظهار داشت: مراسم دهه اول محرم و بالاخص تاسوعا و […]

رئیس پلیس

رئیس پلیس پایتخت از حضور کامل مأموران پلیس تهران در تاسوعا و عاشورای حسینی خبر داد و گفت: به لطف خدا، همکاری مردم و تلاش شبانه‌روزی مأموران، کوچکترین حادثه امنیتی در تهران نداشتیم.

سردار حسین رحیمی، در خصوص عملکرد پلیس تهران در دهه اول محرم، اظهار داشت: مراسم دهه اول محرم و بالاخص تاسوعا و عاشورای حسینی با حضور انبوه عزاداران و هزاران نفر از پرسنل فرماندهی تهران بزرگ به صورت باشکوه در تهران بزرگ برگزار شد.

رئیس پلیس پایتخت  افزود: پلیس تهران در سه روز آخر دهه اول به صورت آماده‌باش صد درصدی برای ایجاد امنیت و تسهیل در تردد شهروندان، هیأت‌ها و دسته‌جات عزاداری در جای جای تهران حضور داشت و در کنار مأموران پلیس، صدها نفر از «همیاران محرم» که از خود هیأت‌ها انتخاب شده بودند پلیس را همراهی کردند.

وی همچنین درباره برگزاری مراسم در دهه اول محرم، اعلام کرد: به لطف خدا، همکاری مردم و تلاش گسترده و شبانه‌روزی همکارانم در پلیس تهران، کوچک‌ترین موضوع امنیتی نداشته‌ایم.امسال هیأت‌ها و دسته‌جات عزاداری نیز همکاری کامل با پلیس را داشتند و خوشبختانه مسأله انضباطی نیز در این زمینه گزارش نشده است.

سردار رحیمی به حضور پررنگ پلیس در معابر، مقاطع، میادین، دسته‌جات عزاداری، هیأت‌ها و تکایا اشاره کرد و گفت: پلیس با تمام توان در صحنه حضور داشت تا مردم بتوانند در کمال آرامش و امنیت مراسم عزاداری سید و سالار شهیدان را برگزار کنند.پلیس همواره با مردم است و تا پایان مراسم در روزهای آینده نیز مردم را همراهی خواهد کرد.

وی گفت: اعتقاد ما این است که حضور پررنگ و گسترده پلیس در مناطق می‌تواند به مردم امنیت و آرامش لازم را منتقل کند تا مردم با دیدن پلیس به کار و فعالیت بپردازند.