حضور سلیمی با یک تیم جدید در لیگ برتر وزنه‌برداری
حضور سلیمی با یک تیم جدید در لیگ برتر وزنه‌برداری
قهرمان وزنه برداری المپیک لندن به همراه تیم گوهر زمین سیرجان وارد لیگ برتر وزنه برداری شد.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد بهداد سلیمی درباره حضور در لیگ وزنه برداری با یک تیم جدید بیان کرد: من در فصل جدید لیگ برتر وزنه برداری با باشگاه گوهر زمین سیرجان همکاری دارم و ۱۸ وزنه بردار را جذب کرده ایم و از نفرات ملی پوش کیا قدمی، محمد زارعی  و کیانوش رستمی در این تیم حضور دارند.”حضور سلیمی با یک تیم جدید در لیگ برتر وزنه‌برداری”

او ادامه داد: تیم را برای قهرمانی بستیم اما چون این کار دیر انجام شد، بهترین وزنه برداران بین سه تیم گوهرزمین سیرجان، فولاد خوزستان و ملی حفاری تقسیم شدند. از این رو رقابت  سنگینی خواهیم داشت و هر تیمی اشتباهات کمتری داشته باشد و وزنه های کمتری را بیندازد می تواند قهرمان شود.

سلیمی در پاسخ به این پرسش که فکر می کند با وجود نقص هایی که لیگ برتر وزنه برداری دارد، آیا تیم جدید او برای سال آینده هم مجاب به تیمداری می‌شود، تصریح کرد: من در مورد شرایط لیگ با آنها صحبت کردم و  امیدوارم شرایط لیگ هم بهتر شود. اگر کرونا نبود، با برگزاری مسابقات در شهرستان ها قطعا می توانستیم حضور تماشاگران را داشته باشیم. در حال حاضر هم بحث پوشش رسانه ای مهم است و فدراسیون این  قول را داد که شاهد پخش زنده مسابقات باشیم.

قهرمان وزنه برداری المپیک لندن در مورد اینکه چقدر تلاش شده تا قرارداد وزن برداران نسبت به سال گذشته افزایش داشته باشد، تاکید کرد: تمام تلاش بر این بود که قراردادها افزایش داشته باشد چون رقابت برای جذب نفرات هم وجود داشت و تیم هایی هم هستند که به نسبت خوب هزینه می کنند، بنابراین قراردادها نسبت به سال گذشته افزایش چشم گیر دارد البته در مقایسه با رشته های دیگر هنوز هم پایین است و امیدارم کم کم وضعیت قراردادها در وزنه برداری نیز بهتر شود.”حضور سلیمی با یک تیم جدید در لیگ برتر وزنه‌برداری”

او در مورد پاسخ به این پرسش که وزنه برداران تیمش در شرایطی که سالن های ورزشی بسته اند چگونه برای لیگ آماده می شوند، تصریح کرد: شرایط سختی است و با توجه به شیوع ویروس کرونا سالن ها بسته اند. کسانی که در اردوی تیم ملی هستند که تمرین دارند اما من با کسانی که در خانه هستند ارتباط دارم دچار مشکل شده اند و فکر می کنم سطح رکوردها در لیگ خیلی بالا نباشد.

  • منبع خبر : ایسنا