مردم حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواهند داشت.
مردم حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواهند داشت.

سرلشکر جعفری گفت: با توجه به دشمنی دشمنان انقلاب و اغتشاشات اخیر مردم حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواهند داشت. سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه جلوه‌های تحول دانشگاه جامع امام حسین(ع) در جمع خبرنگاران گفت: سپاه پاسداران براساس قانون اساسی حافظ انقلاب اسلامی و […]

سرلشکر جعفری گفت: با توجه به دشمنی دشمنان انقلاب و اغتشاشات اخیر مردم حضور گسترده‌ای در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال خواهند داشت.

سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در حاشیه مراسم افتتاح نمایشگاه جلوه‌های تحول دانشگاه جامع امام حسین(ع) در جمع خبرنگاران گفت: سپاه پاسداران براساس قانون اساسی حافظ انقلاب اسلامی و دستاوردهای آن است.

وی افزود: انقلاب یک موجود زنده، پویا و در حال پیشرفت است و دشمنان و دوستان زیادی دارد. این پویایی انقلاب اسلامی ایجاب می‌کند تا تمام دستگاه‌هایی که می‌خواهند این انقلاب را به پیش ببرند نیز ویژگی پویایی و به روز شوندگی را داشته باشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: بر همین اساس سپاه که حافظ دستاوردهای انقلاب است بدون اتکا به فعالیتهای علمی و تحقیقاتی نمی‌تواند به درستی به ماموریت خود ادامه دهد که دانشگاه امام حسین که دانشگاه سازمانی و پیشتیبان سپاه است باید دائم در حال تحول و به روز شوندگی باشد.

سرلشکر جعفری ادامه داد: چند سالی است که به همت رئیس دانشگاه حرکت جدیدی شروع شده تا دانشگاه امام حسین را روی ریل تحولی قرار دهد. تا این دانشگاه بتواند در قالب سپاه که یک نهاد انقلابی است نقش سازمانی خود را به درستی ایفا کند در این دانشگاه تلاشهای زیادی شده و ما امیدواریم با ادامه این کارها در سالهای آینده میوه این محصول تحولی را بچینیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به با پیش رو بودن ۲۲ بهمن‌ماه گفت: با توجه به دشمنی درشمنان علیه انقلاب اسلامی و توطئه و اغتشاشات اخیر امسال مردم حضور پرشورتری در راهپیمایی ۲۲ بهمن خواهند داشت و پاسخ دشمنان داخلی و خارجی انقلاب اسلامی را خواهند داد.