حمایت از انقلاب اسلامی رسالت پیش روی ملت ایران است
حمایت از انقلاب اسلامی رسالت پیش روی ملت ایران است

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی بود که با ایثارگری ها، شجاعت ها و شهادت های مردم در چهاردهه قبل به پیروزی رسید و رسال پیش روی ملت ایران در زمان حال و آینده حمایت از این حرکت شکوهمند است. حجت‌الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش […]

رئیس دیوان عدالت اداری گفت: انقلاب اسلامی، انقلابی مردمی بود که با ایثارگری ها، شجاعت ها و شهادت های مردم در چهاردهه قبل به پیروزی رسید و رسال پیش روی ملت ایران در زمان حال و آینده حمایت از این حرکت شکوهمند است.

حجت‌الاسلام و المسلمین محمدکاظم بهرامی رئیس دیوان عدالت اداری در نطق پیش از دستور جلسه هیات عمومی امروز با اشاره به قرار داشتن در آستانه ۲۲ بهمن سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به روند مبارزات ملت ایران به رهبری امام خمینی (ره) علیه رژیم ستمشاهی اشاره کرد و پیروزی انقلاب را مدیون رهبری‌های امام راحل، مجاهدت‌های ملت ایران، یاری و نصرت الهی دانست.

بهرامی گفت: وقتی در جریان مبارزه با رژیم فاسد گذشته، رهبری و رهنمود های بنیانگذار جمهوری اسلامی با رشادت و شهامت ملت همراه شد، خداوندِ مقلب القلوب هم دلها را متحول کرد و این تحول، ترجمان  آیه شریفه « إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّی یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم وَإِذا أَرادَ اللَّهُ بِقَومٍ سوءًا فَلا مَرَدَّ لَهُ  وَما لَهُم مِن دونِهِ مِن والٍ» شد و بر مبنای وعده قرآنی «یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنوا إِن تَنصُرُوا اللَّهَ یَنصُرکُم وَیُثَبِّت أَقدامَکُم » نصرت و یاری الهی در برابر توطئه های گوناگون دشمن از ایجاد آشوب و بلوا در کردستان و خوزستان و گنبد گرفته تا غائله منافقین و جنگ تحمیلی نصیب ملت ایران شد.

رئیس دیوان عدالت اداری رسالت امروز و آینده ملت ایران را حمایت از این انقلاب مردمی و کمک به استمرار این حرکت شکوهمند دانست.