خداحافظی معنادار مهاجم خارجی استقلال/ «گرو» باز نمی‌گردد
خداحافظی معنادار مهاجم خارجی استقلال/ «گرو» باز نمی‌گردد

مهاجم اهل کشور نیجریه تیم فوتبال استقلال در آستانه ترک تهران با انتشار پیامی از هواداران استقلال خداحافظی کرد. به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد  «الحاجی گرو» مهاجمی بود که ابتدای فصل جاری به استقلال پیوست تا جای خالی «مامه تیام» را برای آبی پوشان پُر کند اما این مهاجم اهل کشور نیجریه هرگز نتوانست انتظارات برآورده کند و […]

مهاجم اهل کشور نیجریه تیم فوتبال استقلال در آستانه ترک تهران با انتشار پیامی از هواداران استقلال خداحافظی کرد.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد  «الحاجی گرو» مهاجمی بود که ابتدای فصل جاری به استقلال پیوست تا جای خالی «مامه تیام» را برای آبی پوشان پُر کند اما این مهاجم اهل کشور نیجریه هرگز نتوانست انتظارات برآورده کند و حتی عملکردش انتقادات زیادی را بر او وارد کرد.

گرو در حالی نیم فصل لیگ هجدهم را با آبی پوشان به پایان رساند که حتی یکبار هم درهیچ یک از پانزده دیدار استقلال در این نیم فصل موفق به گلزنی نشد. تنها گل این بازیکن با پیراهن استقلال به دیدار این تیم در جام حذفی مقابل سایپا باز می گردد که از روی ضربه پنالتی به دست آورد.

در خصوص ادامه همکاری گرو با استقلال در نیم فصل دوم هم اتفاق نظر وجود نداشت و در حالی که کمیته فنی هم مثل اغلب منتقدان موافق ادامه این همکاری نبود، شنیده می شد که شفر همچنان خواهان حفظ این بازیکن است.

در هر صورت الحاجی گرو با توجه به پایان نیم فصل مسابقات لیگ برتر و پایان کار استقلال در این مرحله از از رقابت ها، شب گذشته تهران را ترک کرد. وی قبل از ترک تهران پیامی در صفحه شخصی اش منتشر کرد که در آن از هواداران استقلال خداحافظی و برای آنها در آینده آرزوی بهترین ها را کرده است.

احتمال این که این پیام به معنای خداحافظی همیشگی وی با استقلال و هوادارانش باشد کم نیست. /منبع مهر