خطای «راموس» روی «صلاح» کاملا عمدی بود!
خطای «راموس» روی «صلاح» کاملا عمدی بود!

بازیکن مصری سابق دنیای فوتبال مدعی شده خطای راموس روی صلاح به وضوح عمدی بوده و هرکس فوتبال بفهمد متوجه این موضوع می‏‌‎شود. میدو، مهاجم مصری سابق دنیای فوتبال سرخیو راموس را به خاطر خطا روی محمد صلاح در دیدار فینال لیگ قهرمانان که منجر به مصدومیت شدید این بازیکن شد، سرزنش کرده است. در […]

بازیکن مصری سابق دنیای فوتبال مدعی شده خطای راموس روی صلاح به وضوح عمدی بوده و هرکس فوتبال بفهمد متوجه این موضوع می‏‌‎شود.

میدو، مهاجم مصری سابق دنیای فوتبال سرخیو راموس را به خاطر خطا روی محمد صلاح در دیدار فینال لیگ قهرمانان که منجر به مصدومیت شدید این بازیکن شد، سرزنش کرده است.

در دیدار فینال راموس با خطایی شدید روی محمد صلاح باعث شد او ادامه بازی و جام جهانی را از دست بدهد. میدو در این باره در شبکه‎های اجتماعی نوشت: هرکس فوتبال بفهمد متوجه می‏‌شود سرخیو راموس عمدا روی محمد صلاح خطا کرد.

به غیر از میدو بسیاری از افراد سرشناس در شبکه‎های اجتماعی به خطای راموس واکنش نشان دادند و مدعی شدند این خطا عمدی و در نتیجه بازی تاثیرگذار بوده است.

محمد صلاح پدیده این دوره از مسابقات لیگ قهرمانان و لیگ برتر انگلیس بوده و گفته می‌‏شود رئال یکی از مشتریان این بازیکن است.