رکورد دانلود نسخه بتای مرورگر جدید مایکروسافت در اندروید
رکورد دانلود نسخه بتای مرورگر جدید مایکروسافت در اندروید

تنها یک هفته پس از انتشار رسمی و خارج شدن از نسخه بتای مرورگر جدید مایکروسافت، مایکروسافت اج، می گذرد و این اپلیکیشن توانست در نسخه اندروید خود از ۱ میلیون بار دانلود عبور کرد.  اکنون مرورگر مایکروسافت اج در رتبه سوم مرورگر های رایگان محبوب گوگل پلی، بعد از گوگل کروم و فایرفایکس قرار […]

تنها یک هفته پس از انتشار رسمی و خارج شدن از نسخه بتای مرورگر جدید مایکروسافت، مایکروسافت اج، می گذرد و این اپلیکیشن توانست در نسخه اندروید خود از ۱ میلیون بار دانلود عبور کرد.

 اکنون مرورگر مایکروسافت اج در رتبه سوم مرورگر های رایگان محبوب گوگل پلی، بعد از گوگل کروم و فایرفایکس قرار گرفته است. با وجود قابلیت های جذاب و کاربردی مایکروسافت اج، این مرورگر می تواند در ماه ها و سال های آینده به جایگاه بهتری در این دسته برسد. البته میزان این مقدار از دانلود فقط مربوط به گوگل پلی می باشد و تعداد دقیقی از دفعات دانلود این اپلیکیشن در فروشگاه های دیگر دانلود اپلیکیشن در دست نیست.

از قابلیت های ویژه این مرورگر می توان به یکپارچگی کامل بین نسخه موبایل و نسخه ویندوز ۱۰ کامپیوتر خانگی به گونه ای که کاربر می تواند ادامه وبگردی خود در گوشی هوشمند را با کامپیوتر شخصی خود انجام دهد، همچنین اشتراک گذاری صفحات مورد علاقه و تاریخچه بین دستگاه های دیگر اشاره کرد. از ویژگی های دیگر این مرورگر امکان تاریک کردن صفحه و استفاده از پس زمینه تیره در هنگام نیاز، یکی از قابلیت های جذاب برای کاربران، و استفاده از حالت حریم خصوصی که امنیت استفاده از مرورگر را بالا می برد، است.

مرورگر مایکروسافت اج برای کاربران اندروید و آی او اس از فروشگاه های نرم افزاری قابل دانلود می باشد.