درخواست فرماندهان صهیونیست از نتانیاهو برای برقراری آتش بس
درخواست فرماندهان صهیونیست از نتانیاهو برای برقراری آتش بس
مقاومت فلسطین در پاسخ به جنایات صهیونیست‌ها، به هدف قرار دادن اراضی اشغالی از جنوب تا شمال ادامه داده است.

درخواست فرماندهان صهیونیست از نتانیاهو برای برقراری آتش بس

به گزارش واحد بین الملل خبرگزاری صبح اقتصاد حملات گسترده رژیم صهیونیستی به نوار غزه و کرانه باختری با پاسخ‌های کوبنده گروه‌های مقاومت فلسطین مواجه شده است و پیام‌های هشدار فرماندهان مقاومت به صهیونیست‌ها در دفاع از ملت مظلوم فلسطین تا پای جان، موجی از ترس و وحشت را میان صهیونیست‌ها برانگیخته است.

جنگنده‌های رژیم صهیونیستی مناطق مسکونی و اردوگاه‌های نوار غزه را هدف حملات خود قرار داده‌اند که به شهادت و زخمی شدن زنان و کودکان منجر شده است.

رژیم صهیونیستی در وحشیانه‌ترین اقدام خود، روز گذشته برج الجلاء که محل استقرار خبرگزاری‌های بین المللی بود را بمباران و تخریب کرد. این اقدام واکنش کشور‌های مختلف را به دنبال داشت. سخنگوی آنتونیو گوترش نیز اعلام کرد دبیر کل سازمان ملل به علت حمله هوایی صهیونیست‌ها که به تخریب برج الجلاء منجر شد “عمیقا متاسف” شده است.

وزیر امور خارجه عربستان سعودی در نشست سازمان همکاری اسلامی مخالفت کامل خود را با تدابیر تحریک آمیز رژیم صهیونیستی در قدس اعلام کرد.”درخواست فرماندهان صهیونیست از نتانیاهو برای برقراری آتش بس”
وی گفت: از جامعه جهانی می‌خواهیم تا برای متوقف کردن عملیات نظامی، اقدام فوری انجام دهد. از دیگر تلاش‌ها برای برقراری آتش بس حمایت می‌کنیم. بر حمایت مستمر از ملت فلسطین تاکید می‌کنیم و خواهان همبستگی تلاش‌ها برای متوقف کردن تنش آفرینی هستیم.

موج جدید شلیک موشک ها به طرف شهرک های صهیونیستی نزدیک نوار غزه آغاز شده است.

صدای آژیر خطر در شهرک های صهیونیستی عسقلان و کریات ملاخی به صدا درآمده است.

گردان های عزالدین قسام، شاخه نظامی جنبش حماس اعلام کرد در واکنش به حمله اشغالگران به غیرنظامیان در نوار غزه، پایگاه هوایی حتسور را هدف حمله موشکی قرار داده است.

گردان های قسام همچنین از حمله موشکی به شهرک نتیفوت خبر داد.

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان