دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از امروز+جزئیات
دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از امروز+جزئیات
کارت‌ ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ همه متقاضیان از امروز یکشنبه ششم تیر...

به گزارش واحد اجتماعی خبرگزاری صبح اقتصاد کارت‌ ورود به جلسه کنکور سراسری ۱۴۰۰ همه متقاضیان از امروز یکشنبه ششم تیرماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت در سایت سازمان سنجش قرار گرفت.”دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از امروز+جزئیات”

آزمون عمومی و اختصاصی هر یک از گروه‌های آزمایشی کنکور سراسری ۹ تا ۱۲ تیر در ۴۱۴ شهرستان و بخش مختلف کشور با رقابت یک میلیون و ۳۶۷ هزار و ۹۳۱ داوطلب برگزار خواهد شد.

آزمون گروه آزمایشی هنر صبح چهارشنبه ۹ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم انسانی صبح پنج‌شنبه ۱۰ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم ریاضی و فنی صبح پنج‌شنبه ۱۰ تیر، آزمون گروه آزمایشی علوم تجربی صبح جمعه ۱۱ تیر و آزمون گروه آزمایشی زبان‌های خارجی صبح شنبه ۱۲ تیر برگزار می‌شود.

کارت‌های شرکت در آزمون همه متقاضیان به همراه راهنمای شرکت در آزمون از امروز یکشنبه تا روز هشتم تیر ماه ۱۴۰۰ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار گرفت.

متقاضیان شرکت در کنکور، برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به سایت سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری ثبت نام (۱۲ رقمی) و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد پیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و نام و نام خانوادگی، کد ملی و سریال شماره شناسنامه یک نسخه پرینت از راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

“دریافت کارت ورود به جلسه کنکور سراسری از امروز+جزئیات”

متقاضیانی که در ۲ یا ۳ گروه آزمایشی متقاضی شده‌اند باید علاوه بر پرینت کارت شرکت در آزمون گروه آزمایشی اصلی، به پرینت کارت گروه آزمایشی دوم و یا گروه‌های آزمایشی دوم و سوم (گروه‌های آزمایشی هنر و زبان‌های خارجی) خود هم اقدام کنند.

  • منبع خبر : ایران جیب