دلیل باورنکردنی جدایی زیدان از رئال مادرید؛ دعوا با راموس!
دلیل باورنکردنی جدایی زیدان از رئال مادرید؛ دعوا با راموس!
اتفاقات عجیبی که پیش از دیدار فینال لیگ قهرمانان رخ داده، باعث جدایی زین الدین زیدان از رئال مادرید شده است.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد کمتر کسی انتظار داشت حدود یک هفته بعد از فتح دوباره لیگ قهرمانان و پیروزی برابر لیورپول در فینال کیف، سرمربی موفق فرانسوی از سمت خود استعفا داده و از جمع کهکشانی ها جدا شود.

در ماه های اخیر دلایل زیادی در مورد تصمیم غیر منتظره زیزو مطرح شده و بسیاری اختلاف نظر او با فلورنتینو پرز در بازار نقل و انتقالات تابستانی را دلیل اصلی این اتفاق می دانستند، اما طبق ادعای کادناسر، به نظر می رسد تنش و درگیری زیدان با بازیکنان پیش از دیدار فینال به رهبری سرخیو راموس، وی را به فکر جدایی از رئال مادرید انداخته است.

پیش از دو فینال قبلی در میلان و کادریف، رئال مادرید یک روز پیش از بازی نهایی به مقصد سفر کرد اما قبل از فینال برابر لیورپول، زیدان احساس کرد بهتر است چند روز قبل از برگزاری بازی تیمش را راهی اوکراین کند.

اما این بار در میان گذاشتن تصمیم سفر به کیف، یک صحبت عادی میان کادر فنی و بازیکنان نبود و با اعتراض ستاره های رئال مادرید همراه شد که در این میان سرخیو راموس علنا به مخالفت با سرمربی فرانسوی پرداخت. البته در نهایت زیدان به خوزه آنخل سانچس، مدیر رئال مادرید تاکید کرد که این نه یک پیشنهاد، بلکه یک دستور است و بازیکنان متعهد به اجرای تصمیم زیزو و سفر در روز پنج شنبه و چند روز قبل از فینال به کیف هستند.

اما پنج روز بعد از سومین قهرمانی متوالی در لیگ قهرمانان با شکست لیورپول و پس از گذشت هفت روز از سفر به کیف، زیدان احساس کرد دیگر با توجه به این اتفاقات زمان جدایی فرا رسیده و با استعفای خود همه را غافلگیر کرد، اما به نظر می رسید تنشی که در روزهای پایانی حضور زیزو در رختکن رئال مادرید ایجاد شده، یکی از دلایل اصلی جدایی او بعد از سه فصل موفق از جمع کهکشانی ها بوده است.

به نظر می رسد در حال حاضر ژوزه مورینیو از شانس بالایی برای بازگشت به رختکن رئال مادرید برخوردار است و در نظرسنجی ها نیز هواداران علاقمند به حضور دوباره او هستند. بسیاری معتقدند دیسیپلین بالای سرمربی پرتغالی باعث برقراری دوباره نظم در رختکن کهکشانی ها خواهد بود و چنین شرایطی برای بازگشت به جاده موفقیت، در حال حاضر نیاز اصلی رئال مادرید است.

  • منبع خبر : ورزش سه