دوئل‎های جذاب مسابقات لیگ قهرمانان/ این ۴ بازی را از دست ندهید
دوئل‎های جذاب مسابقات لیگ قهرمانان/ این ۴ بازی را از دست ندهید

رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا دوباره از سر گرفته خواهد شد و در ۴ بازی که انجام می‌شود ۴ دوئل جذاب بین بازیکنان هم وجود خواهد داشت. تنها ۸ تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده اند و این تیم‌ها از حالا همه تلاششان را برای رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی خواهند کرد. در […]

رقابت‎های لیگ قهرمانان اروپا دوباره از سر گرفته خواهد شد و در ۴ بازی که انجام می‌شود ۴ دوئل جذاب بین بازیکنان هم وجود خواهد داشت.

تنها ۸ تیم در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا باقی مانده اند و این تیم‌ها از حالا همه تلاششان را برای رسیدن به جمع ۴ تیم پایانی خواهند کرد. در مرحله یک هشتم نهایی بازی‌های جذابی در راه است، اما برخی از دوئل‌های فردی در تیم‌ها حتی بیش از آن جذاب است.

کاسمیرو و دیبالا
کاسمیرو در بازی‌های این دوره یوونتوس مثل بازی مقابل ناپولی گل‌های حساسی زده است، اما در تورین ماموریتی ویژه دارد و آن هم ساکت کردن دیبالا است. ستاره آرژانتینی با ۵ گل زده در ۶ بازی اخیر دوباره فرم ایده‌آلش را به دست آورده است و فصل گذشته در این مرحله دو گل هم به بارسلونا زده است.

سوارس و بکر
سوارس یکی از ستاره‌های خط حمله بارسا است و باید مقابل رُمی قرار گیرد که یکی از آماده‎ترین دروازه‎بانان حال حاضر دنیا را دارد. انتظار می‎رود حداقل یک یا دو موقعیت گلزنی به ستاره اوروگوئه‎ای برسد و نبرد او با بکر، دروازه ‏بان رم جذاب خواهد بود.

رودریگس و انزونزی
خامس رودریگس بعد از جدایی از رئال و پیوستن به بایرن یکی از ستاره‎های این تیم شده و اخیرا هم در برد ۶ بر صفر مقابل دورتموند یک گل زده و دو پاس گل داده است. در بازی مقابل سویا او باید مقابل استیون انزونزی باشد که در غیاب اور بانگا مسئولیتی سنگین دارد.

صلاح و دی بروین
این دو بازیکن که اولی از لیورپول و دومی از منچسترسیتی هستند دو کاندیدای اصلی برای انتخاب شدن به عنوان بهترین بازیکن فصل هستند. صلاح توانسته با رکوردشکنی‌های زیاد خودش را در لیورپول ثابت کند و دی بروین هم ۲۰ پاس گل داده، بیش از هر بازیکنی در اروپا.