دیدبان حقوق بشر سازمان ملل اسرائیل را مسئول کشتار مردم غزه خواند
دیدبان حقوق بشر سازمان ملل اسرائیل را مسئول کشتار مردم غزه خواند

دیدبان حقوق بشر سازمان ملل متحد در گزارشی از مقامات اسرائیلی به عنوان مسئول اصلی کشتار فلسطینیان ساکن نوار غزه یاد کرد.  دیدبان حقوق بشر سازمان ملل متحد اسرائیل را مسئول کشتار مردم غزه معرفی کرد. بر اساس این گزارش، این سازمان بین المللی اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی در اقدامی غیرقانونی به استفاده […]

دیدبان حقوق بشر سازمان ملل متحد در گزارشی از مقامات اسرائیلی به عنوان مسئول اصلی کشتار فلسطینیان ساکن نوار غزه یاد کرد.

 دیدبان حقوق بشر سازمان ملل متحد اسرائیل را مسئول کشتار مردم غزه معرفی کرد.

بر اساس این گزارش، این سازمان بین المللی اعلام کرد که نظامیان رژیم صهیونیستی در اقدامی غیرقانونی به استفاده از گلوله های جنگی علیه فلسطینیان مبادرت ورزیدند.

دیدبان حقوق بشر سازمان ملل اعلام کرد: مقامات اسرائیل تاکنون نتوانسته اند دلیل و برهانی ارائه دهند که چگونه ممکن است پرتاب سنگ از سوی فلسطینیان در مرزهای غزه جان نظامیان اسرائیلی را مورد تهدید قرار دهد.

این نهاد حقوق بشری تصریح کرده است: قربانی شدن شمار زیادی از فلسطینیان طی روزهای گذشته در نتیجه صدور مجوز برای نظامیان اسرائیلی جهت بکارگیری ابزار نظامی کشنده علیه مردم بی دفاع، اتفاق افتاده است.

دیدبان حقوق بشر سازمان ملل گفته است: این جنایتها همچنین در نتیجه سیاست چندین و چند ساله اسرائیل مبنی بر عدم مجازات نظامیانِ جنایتکار، صورت می پذیرند.

گفتنی است، در نتیجه اقدامات وحشیانه صهیونیستها علیه فلسطینیان به دلیل مشارکت آنها در راهپیمایی های بازگشت تاکنون دستکم ۱۸ نفر شهید و دهها تَن دیگر زخمی شده اند.