رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درگذشت «امیر لطفی» را تسلیت گفت
رئیس ستاد کل نیروهای مسلح درگذشت «امیر لطفی» را تسلیت گفت

سرلشکر محمد باقری در پیامی درگذشت امیر سرتیپ سیروس لطفی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت. به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت امیر سرتیپ سیروس لطفی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت. […]

سرلشکر محمد باقری در پیامی درگذشت امیر سرتیپ سیروس لطفی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد سرلشکر محمد باقری رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در پیامی درگذشت امیر سرتیپ سیروس لطفی فرمانده لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

متن این پیام به شرح ذیل است:

«انا لله و انا الیه راجعون»

سلام علیکم

درگذشت مرحوم امیر سرتیپ سیروس لطفی فرمانده دلاور و شجاع لشکر ۱۶ زرهی قزوین در دوران دفاع مقدس موجب تالم و تاثر شد.

بی تردید خدمات و نقش‌آفرینی‌های ارزنده و الهام‌بخش آن فرمانده سخت‌کوش، خردمند و ولایت‌مدار طی دوران خدمت در ارتش جمهوری اسلامی ایران بویژه در صحنه‌های مقابله با ضد انقلاب و معاندان نظام اسلامی در مناطق غرب کشور ایثار و فداکاری در عملیات‌های دوران دفاع مقدس و پذیرش مسوولیت‌های خطیر پس از آن دوران تاریخ‌ساز که وی را به دریافت نشان «فتح» از دستان مبارک مقام معظم رهبری و فرماندهی کل قوا (مد ظله العالی) مفتخر ساخت، در حافظه تاریخی ارتشیان، رزمندگان و ملت قدرشناس ایران ماندگار شد و منشأ تحرک و پویایی در تحقق ماموریت‌های محوله خواهد شد.

اینجانب فقدان آن امیر سرافراز، مجاهد و خدوم را به محضر فرماندهی معظم کل قوا امام خامنه‌ای (مد ظله العالی)، آحاد فرماندهان و کارکنان ارتش، خانواده معزی و سایر داغ‌دیدگان مکرم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند کریم برای آن مرحوم غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان و مصیبت‌دیدگان صبر و شکیبایی و سکینه قلبی خواستارم.

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح

سردار سرلشکر پاسدار محمد باقری

منبع مهرنیوز