رادوشوویچ سه‌شنبه در تهران/ گلر کروات به داربی می‌رسد؟
رادوشوویچ سه‌شنبه در تهران/ گلر کروات به داربی می‌رسد؟
دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس سه شنبه شب به تهران می‌رسد و می‌تواند تیمش را در دیدار برابر استقلال همراهی کند.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد بوژیدار رادوشوویچ که با تعطیلی لیگ اوایل خرداد به کشورش سفر کرده بود و بعد از آن هم برای بازگشت با مدیران باشگاه دچار مشکل شده بود و حتی به دنبال فسخ قرارداد بود، پس از صحبت با یحیی گل‌محمدی اعلام کرد حاضر است به خاطر سرمربی تیمش برگردد.

حالا بر اساس بلیتی که باشگاه پرسپولیس برای او تهیه کرده، رادوشوویچ صبح سه‌شنبه کشورش را به مقصد تهران ترک می‌کند و ساعت ۲۲ سه شنبه به وارد فرودگاه امام خمینی (ره) می‌شود.

طبق هماهنگی‌های انجام شده قرار است دروازه‌بان پرسپولیس صبح چهارشنبه به باشگاه برود تا مطالبات خود را دریافت کند.

بر این اساس به نظر می‌رسد رادوشووچ در داربی پیش رو در صورت صلاح دید کادر فنی، می‌تواند روی نیمکت پرسپولیس بنشیند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در گفت‌وگو با ایسنا، درباره پیروزی ۲ بر صفر آبی‌پوشان پایتخت مقابل سایپا در هفته بیست و هفتم رقابت‌های لیگ برتر اظهار کرد: در نیمه اول این بازی، اتفاق خاصی رخ نداد. سایپا در این بازی دفاع خوبی کرد و استقلال هم با تغییراتی که در این بازی داشت، دنبال این بود سرعت‌ بازی را افزایش دهد. نیمه اول استقلال به خواسته‌اش نرسید و بازی سرعت لازم را نداشت اما در نیمه دوم آبی‌پوشان تغییراتی داشتند. فرشید اسماعیلی در این بازی نفوذهای خوبی داشت و موقعیت‌های خوبی ایجاد کرد.

او ادامه داد: مهدی قایدی با گرفتن یک  پنالتی موفق شد گره کار را باز کند. من تعجب کردم که برای ما پنالتی گرفتند چون در هر بازی برای ما ۲ پنالتی نمی‌گیرند. فشاری در این بازی روی دروازه استقلال نبود. شما اگر حتی در رده‌بندی جدول نگاه کنید، این بازی استقلال می‌توانست سایپا را شکست دهد.

این پیشکسوت تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: بازی‌های قبل از داربی بسیار سخت است. بازیکنان باید خودشان را حفظ  کنند تا داربی را از دست ندهند. به نظر من تیم استقلال تا اینجای کار فاصله خود را با تیم‌های بالای جدول حفظ کرده است.

فریبا درباره داربی ۹۶ پایتخت تاکید کرد: وقتی که خودمان بازی می‌کردیم یا مربی بودیم، هفته‌ای که با پرسپولیس بازی‌ داشتیم، هفته‌ آسانی بود. چون بازیکنان تلاش  خود را انجام می‌دادند. بازی داربی یک بازی ماندگار است و به خاطر همین بازیکن حواسش به خودش است. من به تیم نزدیک نیستم ولی کادر فنی تجربه لازم را دارد. باید تیم تمرکز خود را حفظ کند و وارد حاشیه نشود تا بازیکنان، داربی را با موفقیت پشت سر بگذارند.

  • منبع خبر : ایسنا