رایگان بودن خدمات مترو تهران در روز اول مهر
رایگان بودن خدمات مترو تهران در روز اول مهر

دکتر محمد احمدی بافنده، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای ارائه خدمات حداکثری در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.  دکتر محمد احمدی بافنده با اشاره به رایگان بودن خدمات مترو تهران در روز اول مهر گفت: طرح استقبال از مهر در شرکت بهره برداری مترو تهران […]

مترو

دکتر محمد احمدی بافنده، مدیرعامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه از آمادگی کامل این ناوگان برای ارائه خدمات حداکثری در آغاز سال تحصیلی جدید خبر داد.

 دکتر محمد احمدی بافنده با اشاره به رایگان بودن خدمات مترو تهران در روز اول مهر گفت: طرح استقبال از مهر در شرکت بهره برداری مترو تهران از یک ماه پیش آغاز شده است که استفاده حداکثری از توان مترو، آمادگی برای اعزام قطارهای فوق‌العاده در زمان‌های پرتردد، ارائه برنامه‌های ویژه فرهنگی و بهینه سازی فضای ایستگاهی از جمله اقدامات این طرح است.

وی با بیان اینکه مهم‌ترین کار ما در مترو تهران جابه‌جایی مسافران با بهترین شرایط است، اظهار داشت: برای این کار از تمام ظرفیت‌های مترو و همکاری همه متخصصان و نهادهای مرتبط استفاده می‌کنیم.

بافنده با اشاره به اینکه ایستگاه‌های مترو تهران به طور کامل برای پذیرش حجم بالای مسافران در مهر آماده شده‌اند، افزود: با اختصاص راهنمای ویژه دانش آموزان در داخل ایستگاه‌ها و با شناسایی مدارس نزدیک هر ایستگاه و تعامل با مدیران آن مراکز، هماهنگی‌های لازم جهت استفاده دانش آموزان از مترو صورت خواهد گرفت.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران از بهسازی و تکمیل خط لبه سکوها خبر داد و گفت: گویا سازی تابلوهای راهنما در ایستگاه‌های تقاطعی مترو نیز انجام شده است. ضمن آنکه آماده سازی ایستگاه‌ها از نظر روشنایی، پله‌های برقی، آسانسور و آب سردکن‌ها صورت گرفته و تمامی ایستگاه‌ها آماده خدمت رسانی مناسب به مسافران هستند.

براساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، وی در پایان به فاصله گذر قطارها در خطوط مترو اشاره و خاطر نشان کرد: تلاش شرکت بهره برداری مترو تهران افزایش سرویس دهی و کاهش فاصله گذر قطارها از ابتدای مهر است که امیدواریم با همکاری نهادهای مرتبط این مهم محقق شود.