شاهد رشد خوبی در روابط بین ایران و بلژیک در سال‌های اخیر بودیم
شاهد رشد خوبی در روابط بین ایران و بلژیک در سال‌های اخیر بودیم

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رشد خوبی در روابط بین ایران و بلژیک در سال‌های اخیر شاهد بودیم و امروز نیز با رئیس مجلس بلژیک در خصوص توسعه آینده ایران و تسهیل شرایط سرمایه گذاری گفت‌وگو کردیم. علی لاریجانی پس از دیدار با رییس مجلس نمایندگان بلژیک در نشست خبری مشترک با همتای بلژیکی خود […]

لاریجانی

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: رشد خوبی در روابط بین ایران و بلژیک در سال‌های اخیر شاهد بودیم و امروز نیز با رئیس مجلس بلژیک در خصوص توسعه آینده ایران و تسهیل شرایط سرمایه گذاری گفت‌وگو کردیم.

علی لاریجانی پس از دیدار با رییس مجلس نمایندگان بلژیک در نشست خبری مشترک با همتای بلژیکی خود و در سخنانی خاطرنشان کرد: مساله تروریسم که بسیاری از کشورها را درگیر کرده مساله‌ای است که نیازمند همکاری‌های بین المللی و همه جانبه برای حل است و امروز در دیدار با رئیس مجلس بلژیک بر این نکته تاکید شد. علاوه بر این بحران میانمار و جنایات علیه مردم یمن نیز از دیگر موضوعاتی بود که مورد گفت‌وگوی دو طرف قرار گرفت.

وی افزود: گفت‌وگوهای خوبی در زمینه مسائل اقتصادی، بین المللی و بهره‌مندی از ظرفیت‌های دو کشور صورت گرفته است و ما در روابط با بلژیک امیدوارانه پیش می‌رویم و سال گذشته نیز میزبان رئیس سنای این کشور بودیم.