رقابت سخت تیم‌ملی در هفته سوم لیگ ملت‌ها/ ایران به دور نهایی می‌رسد؟
رقابت سخت تیم‌ملی در هفته سوم لیگ ملت‌ها/ ایران به دور نهایی می‌رسد؟
تیم ملی در هفته سوم لیگ ملت‌ها رقابتی سختی با رقیبان خود دارد.

تیم ملی در هفته سوم لیگ ملت‌ها رقابتی سختی با رقیبان خود دارد.

به گزارش صبح اقتصاد، هفته سوم لیگ ملت‌های والیبال از سه‌شنبه چهاردهم خرداد ماه آغازمی‌شود و تیم ایران در حالی هفته سوم را آغاز می‌کند که با چهار برد، چهار باخت و ۱۲ امتیاز در رتبه هشتم جدول رده‌بندی قرار دارد.

ملی‌پوشان کشورمان در اولین مسابقات از ساعت ۲۲ و ۳۰ دقیقه سه‌شنبه مقابل لهستان به میدان می‌روند که یکی از مدعیان قهرمانی در لیگ ملت‌ها است. این تیم با هفت پیروزی و تنها یک باخت در رتبه دوم جدول رده‌بندی قرار دارد. از طرفی میزبان مسابقات گروه ششم در هفته سوم است و از این امتیاز مقابل رقیبان خود برخوردار است.

ایران در دومین دیدار از ساعت ۱۶ و ۳۰ دقیقه پنج‌شنبه، ۱۶ تیر به مصاف ایتالیا می‌رود. این تیم هم وضعیت خوبی در جدول دارد و با ۶ پیروزی سوم است. از طرفی ایتالیا تنها شکست لهستان را هم رقم زده است.

این دو تیم رقیبان سرسختی برای ملی‌پوشان جوان ایران هستند که می‌تواند تجربه خوبی برای‌شان باشد. تجربه پیروزی برابر آمریکا در شرایطی که اکثر کارشناسان و آنالیزها، آمریکا را برنده دیدار با ایران می‌دانستند، به این معنی است که ایران توانایی شکست این تیم‌ها را دارد.

اسلوونی سومین حریف ایران است که دیدار بین این دو تیم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه جمعه آغاز می‌شود. اسلوونی در هشت بازی گذشته خود تنها سه برد کسب کرده است و اکنون با ۹ امتیاز در جایگاه دهم جدول رده‌بندی است.

صربستان آخرین رقیب ایران در هفته سوم است که هم‌چون ایران چهار برد دارد و با یک امتیاز کم‌تر نسب به ایران در جایگاه نهم جدول قرار دارد. دیدار این دو تیم از ساعت ۱۹ و ۳۰ دقیقه شنبه برگزار خواهد شد.

به نظر می‌رسد تیم ملی در هفته سوم رقابت نزدیک‌تری پیش رو دارد و باید دید که می‌تواند در جمع هشت تیم برتر قرار بگیرد و به مرحله نهایی مسابقات صعود کند یا خیر.

  • منبع خبر : ایسنا