«پلنگ سیاه»؛رقیب جدی برای «آواتار»
«پلنگ سیاه»؛رقیب جدی برای «آواتار»

در چند روز آینده «پلنگ سیاه» می‌تواند نخستین فیلمی شود که از زمان «آواتار»‌ تا به حال پنج هفته در صدر مانده، اما یک رقیب جدی دارد. به نقل از ورایتی،‌ جدیدترین اقتباس سینمایی از مجموعه بازی‌های «مهاجم مقبره» که در سراسر جهان بیش از ۴۵ میلیون نسخه فروخته‌اند، می‌خواهد به حکمرانی چهار هفته‌ای «پلنگ […]

در چند روز آینده «پلنگ سیاه» می‌تواند نخستین فیلمی شود که از زمان «آواتار»‌ تا به حال پنج هفته در صدر مانده، اما یک رقیب جدی دارد.

به نقل از ورایتی،‌ جدیدترین اقتباس سینمایی از مجموعه بازی‌های «مهاجم مقبره» که در سراسر جهان بیش از ۴۵ میلیون نسخه فروخته‌اند، می‌خواهد به حکمرانی چهار هفته‌ای «پلنگ سیاه» در باکس‌آفیس پایان بدهد.

انتظار می‌رود این فیلم با اکران در ۳۷۰۰ سالن سینما چیزی حدود ۲۵ میلیون دلار در نخستین آخر هفته فروش خود به دست بیاورد، اما اگر «پلنگ سیاه» به فروش نجومی چند هفته اخیر خود ادامه بدهد، آن هم می‌تواند چیزی حدود ۲۵ میلیون دلار کسب کند.

آلیسیا ویکاندر در «مهاجم مقبره» نقش لارا کرافت را بازی می‌کند، مبارزی قدرتمند که دنبال حل کردن راز ناپدید شدن پدرش است. این فیلم توسط رور اوتاگ کارگردانی شده و از دیگر بازیگران آن می‌توان به دومینیک وست، والتون گاگینز،‌ دنیل وو و کریستین اسکات توماس اشاره کرد.

اگر «پلنگ سیاه» بتواند یک هفته دیگر در صدر باکس‌آفیس قرار بگیرد، تبدیل به نخستین فیلمی می‌شود که از زمان «آواتار»‌ تا به حال پنج هفته اول بوده است. «آواتار» در سال‌های ۲۰۰۹ و ۲۰۱۰ به مدت هفت هفته در صدر بود و پیش از آن هم فیلم سال ۱۹۹۹ «حس ششم» آخرین فیلمی بود که توانست پنج هفته در صدر بماند.

فیلم «چروکی در زمان»‌ محصول دیزنی هم باید بتواند در دومین هفته اکران خود چیزی بین ۱۶ تا ۱۹ میلیون دلار بفروشد. این فیلم فانتزی ماجراجویی در نخستین هفته اکرانش ۳۳.۵ میلیون دلار فروخت اما با توجه به اینکه تعطیلات بهاری مدارس در راه هستند، این فیلم ۱۰۰ میلیون دلاری مشتاق فرا رسیدن عید پاک و جذب کردن مخاطبان جوان‌تر است.

فیلم «عشق، سایمون» هم همین آخر هفته در ۲۴۰۱ سالن سینما روی پرده می‌رود و انتظار می‌رود با بودجه‌ای ۱۷ میلیون دلاری بتواند چیزی حدود ۱۰ تا ۱۲ میلیون دلار در روزهای اول بفروشد.