رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن
رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن
فرمانده سپاه تهران بزرگ گفت: در تهران بزرگ برای روز ۲۲ بهمن راهپیمایی به صورت موتوری خواهد بود و از مردم دعوت می‌کنیم تا در این برنامه با رعایت تمام دستور العمل‌ها شرکت کنند.

رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد نشست خبری سردار حسن حسن زاده فرمانده سپاه تهران بزرگ صبح امروز برگزار شد فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران بزرگ در ابتدا طی سخنانی اظهار داشت: شعار محوری که امسال برای جشن پیروزی انقلاب در نظر گرفته شده تحت عنوان اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار است.

وی افزود: در حالی به پیشواز یکی از بزرگترین جشن‌های پیروزی انقلاب می‌رویم که دشمنان ما بنا بر اظهارات خودشان اعلام کرده بودند چشم دیدن چهل سالگی انقلاب اسلامی را ندارند اما امروز شاهد خواهیم بود که بزرگترین جشن انقلاب اسلامی برگزار می شود و این در حالی است که شیب پیشرفت ها بیشتر شده است.

سردار حسن زاده ادامه داد: ما دو سال از گام دوم انقلاب پشت سر گذاشته‌ایم و علی رغم همه دشمنی‌ها در حوزه های متعددی در منطقه و جهان حرف برای گفتن داریم. در موضوعات علمی و پزشکی در کنار سایر قدرت ها در حال ساخت واکسن کرونا هستیم و در حوزه موشکی به بازدارندگی پایدار رسیدیم و در حوزه هسته‌ای به دستاوردهای شگرفی دست پیدا کرده ایم تمام سعی ما این است که در طول دهه فجر به بیان دستاوردهای انقلاب پرداخته و تاکید کنیم علی رغم همه فشارهای سنگین و همه فتنه گری ها در  نقطه بارندگی و عزت و عظمت قرار داریم. ” رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن”

فرمانده سپاه تهران اظهار داشت: علی رغم اینکه دشمن فشارهای اقتصادی را به اوج خودش رساند اما ارزش این عزت ملی و سربلندی که امروز داریم اینجا مشخص می‌شود که در عین این دشمنی‌ها، این پیشرفت ها بدست آمده است اعتقاد ما این است که به موازات دشمنی‌ها و محاصره های اقتصادی پیشرفت‌های ما افزایش پیدا کرده است و شعار ما می‌توانیم بهتر از گذشته تحقق پیدا کرده است.

وی تصریح کرد: یکی از مولفه های مهم این است که در طول ۴۲ سال تمام راهبردهای دشمن که علیه ملت  و کشور ما اعمال شد با شکست مواجه شده اما گفتمان مقاومت جایگاه خودش را در دنیا پیدا کرده است و بسیاری از کشورها راهبرد مقاومت را به عنوان راهبرد اصلی خودشان انتخاب کرده و به پیروزی دست پیدا کرده‌اند. امروز اسراییل و آمریکا در بدترین نقطه ضعف خودشان قرار دارند اما انقلاب اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد. آمریکا و اسراییل در کمترین میزان محبوبیت در بین ملتها را دارند اما رهبر و انقلاب ما بیشترین محبوبیت را در بین ملتها دارند. این نتیجه پیروی قطعی از گفتمان امام ورهبری است.

وی گفت: ما یقین داریم هیچ محدودیتی باعث کم رونق شدن جشن پیروزی و نشاط مردم ما نخواهد شد ملت ما امسال هم در دهه فجر با شور و شعور انقلابی با رعایت دستور‌العمل‌ها حاضر می‌شوند و جشن انقلاب را بر پا می‌کنند. ” رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن”

سردار حسن زاده با بیان اینکه در سپاه و بسیج هم با هماهنگی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه‌هایی را تدارک دیده‌ایم عنوان کرد: ۲۶ عنوان برنامه محوری در این حوزه در نظر گرفته شده است. ۱۰۰ عنوان برنامه محله‌محور نیز در محلات و اقشار مختلف در نظر گرفته شده است. ۲ هزار نشست روشنگری با هدف تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و شکست‌های دشمن نیز پیش‌بینی شده است. این نشست‌های با محوریت بسیج و مساجد برگزار خواهد شد.

فرمانده سپاه تهران افزود: در ادامه رزمایش‌های کمک مومنانه ان‌شاء الله ۴۲ هزار بسته معیشتی در قالب ۲۲ رزمایش به خانواده‌های نیازمند اهدا خواهد شد برپایی خیابان‌های هنر با هدف نمایش دستاوردهای هنرمندان بسیجی نیز از دیگر برنامه های ما در دهه فجر است در فضای مجازی نیز با تولید محتوای مناسب و تصاویر ارزشمند از دستاوردهای انقلاب پای کار خواهیم بود.

حسن زاده مطرح کرد: همچنین ۲۰۰۰ جشن میلاد کوثر به مناسبت میلاد حضرت زهرا نیز در تهران برگزار می‌کنیم مطابق همه ساله شب ۲۲ بهمن شاهد طنین انداز شدن شعار الله اکبر توسط ملت ما و نورافشانی آسمان تهران خواهیم بود از دیگر برنامه‌ها برگزاری ۲ جشنواره فرهنگی ورزشی با حضور ورزشکاران در سطح مساجد و محلات است در خصوص‌ تجلیل از کادر سلامت و طرح بزرگ شهید سلیمانی نیز برنامه مناسبی تدارک دیده شده است که حداقل در ۱۲ بیمارستان همکاران ما حضور پیدا می‌کنند و لوح تقدیر فرمانده کل سپاه را به آنها اهدا خواهند کرد.

وی تاکید کرد: همه اقدامات ما مطابق دستور العمل های ستاد ملی مقابله با کرونا است و در تهران بزرگ برای روز ۲۲ بهمن راهپیمایی به صورت موتوری خواهد بود و از مردم دعوت می‌کنیم تا در این برنامه با رعایت تمام دستور العمل ها شرکت کنند البته جزییات دقیق این مراسم توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اعلام خواهد شد. ” رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن”

سردار حسن زاده درباره تهدیدات امنیتی تهران هم اظهار داشت: تهدیدات دشمن مشخص است و تمام تلاش دشمن این است که انقلاب  را محدود کند البته هیچ وقت موفق نبوده است او تلاش کرده با فشار اقتصادی مردم را تحت فشار قرار دهد و مجاب کند تا به بعضی مشکلات دامن بزند هر تهدیدی متصور باشد با حضور مردم خنثی می‌شود در سال‌های گذشته هم آنچه توطئه دشمن را خنثی کرد حضور گسترده مردم بود و تصور من این است که در روز ۲۲ بهمن هم دشمنان به این جمع بندی می‌رسند که مردم پشتوانه نظام هستند و تا زمانی که مردم پشتوانه نظام هستند توطئه دشمنان شکست خواهد خورد. ” رژه موتورسواران جایگزین راهپیمایی ۲۲ بهمن”

  • منبع خبر : تسنیم