ساخت سریال طنز «قبله عالم» با بازی حامد کمیلی و هادی کاظمی
ساخت سریال طنز «قبله عالم» با بازی حامد کمیلی و هادی کاظمی
سریال طنز «قبله عالم» با پرداختن به حوادث دوران ناصرالدین شاه با بازی حامد کمیلی، شقایق دهقان و هادی کاظمی در کاشان کلید خورد.

به گزارش واحد فرهنگی خبرگزاری صبح اقتصاد به نقل از روابط عمومی سریال، سریال «قبله عالم» به کارگردانی حامد محمدی و تهیه کنندگی منوچهر محمدی در خانه طباطبایی‌های کاشان ـ یکی از بناهای مربوط به نیمه‌ی دوم سده ۱۳ هجری ـ کلید خورد.”ساخت سریال طنز «قبله عالم» با بازی حامد کمیلی و هادی کاظمی”

در این سریال طنز که به اتفاقات تاریخی دوران ناصرالدین شاه می‌پردازد، تا امروز حامد کمیلی در نقش ناصرالدین‌شاه، شقایق دهقان در نقش مهد علیا، هادی کاظمی در نقش ظل الدوله و سوگل خلیق در نقش انیس الدوله جلوی دوربین رفته‌اند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است: «ناصر الدین شاه ملقب به قبله عالم در آرزوی دست یافتن به اکسیر آب حیات است. اکسیر توسط طبیب مخصوص تهیه می‌شود، اما با نوشیدن آن حوادثی پدید می‌آید که دستمایه سریال کمدی ـ فانتزی قبله عالم است.»

حامد محمدی ساخت فیلم های چپ راست، چهار انگشت، اکسیدان و فرشته‌ها با هم می‌آیند را در کارنامه دارد. او در اولین تجربه حضور در شبکه نمایش خانگی کارگردانی و نویسندگی «قبله عالم» را بر عهده دارد و قرار این سریال به صورت اختصاصی سال ۱۴۰۰ از فیلیمو پخش شود.”ساخت سریال طنز «قبله عالم» با بازی حامد کمیلی و هادی کاظمی”

به گزارش روابط عمومی این سریال و به نقل از دیجیاتو «قبله عالم» سریالی طنز برآمده از اتفاق‌های تاریخی دوران ناصرالدین شاه قاجار است که حامد محمدی کارگردانی آن را برعهده دارد. این سریال که در حال طی مراحل پیش تولید برای عرضه در شبکه نمایش خانگی است، به سرمایه گذاری سرویس وی او دی فیلیمو و تهیه کنندگی نمایش گستران تولید خواهد شد.

همانطور که پیش‌تر حدس زده بودیم، در نهایت اعلام شده که با یک سریال طنز تاریخی روبرو هستیم که البته به احتمال زیاد جنس آن تفاوت‌های زیادی با سریالی چون قهوه‌تلخ خواهد داشت و با بودجه بیشتری که برای آن در نظر گرفته شده، احتمالا با سریالی به مراتب بزرگ‌تر روبرو خواهیم بود.

  • منبع خبر : ایسنا