شب رویایی محمدی در آوس پرتغال
شب رویایی محمدی در آوس پرتغال
ستاره ایرانی آوس برای دومین بازی پیاپی خوش درخشید و موفق به گلزنی و دادن پاس گل شد.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد در چارچوب مسابقات هفته دوم لیگ برتر پرتغال، تیم آوس که مهرداد محمدی را همانند بازی اخیرش از ابتدا در ترکیب و راس خط حمله داشت، از ساعت ۱۹:۳۰ امشب در استادیوم دو سی‌دی داس آوس مقابل تیم یک امتیازی ماریتیمو که امیر عابدزاده را در لیست خود نمی‌دید، بود.

آوس که از امتیاز میزبانی بهره می‌برد، بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵ صاحب یک ضربه کرنر شد که ارسال کوتاه مهرداد محمدی از جناح چپ زمین، بعد از اصابت به دو مدافع ماریتیمو مقابل پای روبن ماچدو افتاد تا این بازیکن با شوت محکم گل اول تیمش را به ثمر رساند.

ماریتیمو در دقیقه ۳۸ توسط جان کلی بازی را به تساوی کشید، اما در فاصله یک دقیقه به اتمام نیمه اول آوس روی توپ ارسالی از سمت راست زمین یک پنالتی به دست آورد تا فرصت برتری قبل از رفتن به رختکن را به دست بیاورد.

مهرداد محمدی که هفته قبل در نخستین بازی رسمی برای آوس توانسته بود برابر بواویستا گلزنی کند، امشب هم این کار را انجام داد و از روی نقطه پنالتی مقابل ماریتیمو گلزنی کرد تا نیمه اول با برتری ۲ بر یک تیمش به اتمام برسد.

در دقیقه ۵۰ توپ با دفع ناقص بازیکنان ماریتیمو در هوا سرگردان بود که مهرداد محمدی با دخالت به موقع آن را به ولینتون جونیور رساند تا این بازیکن بعد از دو سر توپ و شوت فنی برای سومین بار برای آوس گلزنی کند.

یاران محمدی که هفته قبل با وجود باخت ۲ بر یک مقابل بواویستا نمایش خوبی ارائه داده بودند، امشب توانستند شکست اخیرشان را جبران کنند و با نتیجه ۳ بر یک به برتری برسند تا با سه امتیاز موقتا در رده هفتم جدول لیگ برتر پرتغال قرار بگیرند.

مهرداد محمدی که در هفته اول تک گل آوس را به ثمر رسانده بود، امشب هم در حضور ۹۰ دقیقه‌ای خود روی هر سه گل تیمش ایفای نقش کرد تا عملکرد فوق‌العاده‌ای در دو بازی در لیگ برتر پرتغال به نمایش گذاشته باشد.

  • منبع خبر : مهرنیوز