شهرداری شایعه سگ کشی در کهریزک را تکذیب کرد
شهرداری شایعه سگ کشی در کهریزک را تکذیب کرد
شهردار کهریزک شایعه سگ کشی در این شهر را تکذیب کرد و گفت: در چند روز اخیر در فضای مجازی تصاویری به نمایش درآمده است که حاکی از کشتن سگ های خیابانی به دست افرادی معلوم الحال می باشد که متاسفانه از روی غرض یا نا آگاهانه این رفتار غیر اخلاقی نیروهای شهرداری را درخصوص امحاء و آزار سگ های خیابانی به مدیریت شهرداری کهریزک نسبت می دهند و حتی این تصاویر در صفحه شخصی برخی از هنرمندان نیز منتشر شده است.

به گزارش واحد اجتماعی خبرگزاری صبح اقتصاد اسماعیل نعمت زاده به منظور شفاف سازی  اخبار گفت: با دقت بر روی تصاویر آرم اداره دیگری به خوبی واضح و قابل رویت است که این موضوع به تنهایی بار سنگین شایعات و بی اخلاقی برخی از فعالان فضای مجازی را از سر مدیریت شهری شهرداری کهریزک برطرف می کند.

نعمت زاده اظهار داشت: اکنون شکایتی از سوی  واحد حقوقی شهرداری کهریزک علیه افرادی که اقدام به ساخت کلیپ و نشر اکاذیب درخصوص سگ کشی در کهریزک کرده اند، تنظیم شده است که پیگیری این شکایت به طور جدی در اولویت برنامه های مدیریت شهری کهریزک قراردارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از مشکلات شاخص مدیریت شهری کهریزک همجواری با مرکز پسماند آرادکوه شهرداری تهران است که درحال حاضر علاوه بر تردد خودروهای حمل زباله، انتشار بوی نامطبوع، آلوده سازی بستر خاک با شیرابه زباله های شهر تهران و… اکنون شاهد حواشی اینچنینی و انتشار اکاذیب و متهم کردن شهرداری کهریزک نسبت به فعالیت نادرست دیگران نیز هستیم .

شهردار کهریزک در پایان افزود: مدیریت شهری کهریزک همیشه دوست دار حیوانات و محیط زیست بوده است و این اصل را در اولویت برنامه های خود دارد و به عنوان متولی این شهر از تمامی کاربران فضای مجازی تقاصا دارم  بدون قضاوت عجولانه و بی توجه به تصویرسازی نادرست برخی از افراد سودجو و مغرض با دقت نظر بیشتری اخبار و فیلم ها را انتشار دهند تا مبادا حقی به ناحق از کسی ضایع نشود.

بدیهی است تبعات هرگونه شایع پراکنی و اهداف معرصانه که در جهت تخریب  نام شهر و نهاد شهرداری کهریزک باشد با پیگیری قضایی و دستگاه های امنیتی و نطارتی دامن افراد مغرض و سودجود را خواهد گرفت.

  • منبع خبر : ایران آنلاین