چهارشنبه, ۲۴ مهر , ۱۳۹۸ Wednesday, 16 October , 2019
آزادراه تهران-شمال و متروی هشتگرد به تابستان نرسید ۱۶ مهر ۱۳۹۸

آزادراه تهران-شمال و متروی هشتگرد به تابستان نرسید

در حالی که مسئولان وزارت راه و شهرسازی، راه اندازی موقتی آزادراه تهران-شمال و افتتاح متروی شهر جدید هشتگرد در پایان تابستان امسال را وعده داده بودند، اما تا امروز از هیچ یک خبری نشده است.

اراضی گلستان زه‌کشی می‌شود ۱۴ مهر ۱۳۹۸

اراضی گلستان زه‌کشی می‌شود

استاندار گلستان از آغاز زه‌کشی حدود ۳۰ هزار هکتار از اراضی استان خبر داد.

طلب شهرداری سمنان از دستگاههای اجرایی ۱۴ مهر ۱۳۹۸

طلب شهرداری سمنان از دستگاههای اجرایی

معاون توسعه مدیریت و منابع شهرداری سمنان از طلب ۸۰۰ میلیارد ریالی ثبت شده شهرداری سمنان در سامانه سماد وزارت اقتصاد و دارایی از دستگاههای اجرایی سمنان خبر داد و بیان داشت :با تلاش همکاران واحد وصول مطالبات دولتی شهرداری تا پایان فصل جاری و تکمیل اسناد جدید میزان مطالبات ثبت شده بالغ بر ۱۲۰۰ میلیارد ریال خواهد شد.

درآمد عوارض کسر پارکینگ ۱۴ مهر ۱۳۹۸

درآمد عوارض کسر پارکینگ

عضو شورای شهر تهران با اشاره به درآمد 233 میلیارد تومانی شهرداری از محل عوارض کسر پارکینگ در 5 ماهه نخست امسال،‌گفت: این عوارض به جای تأمین پارکینگ صرف هزینه‌های دیگر شده است.

افزایش مستمری بازنشستگی روستائیان ۱۳ مهر ۱۳۹۸

افزایش مستمری بازنشستگی روستائیان

معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور گفت: بر اساس رایزنی‌های انجام شده با تامین اجتماعی، انواع جدیدی از مدل های بازنشستگی برای گروه‌های مختلف شغلی روستایی در نظر گرفته شده است که امکان افزایش ۵۰ تا ۶۰ درصدی مستمری بازنشستگان را فراهم می‌کند .

شناسایی و تهیه نقشه گسل تهران ۱۳ مهر ۱۳۹۸

شناسایی و تهیه نقشه گسل تهران

شهردار تهران ضمن بیان اینکه با همکاری ژاپنی‌ها آسیب‌پذیری تهران در برابر حوادثی چون زلزله مورد بررسی قرار گرفته است تاکیدکرد: شناسایی و تهیه نقشه گسل تهران بر این اساس در دستور کار قرار گرفت.همچنین شریان‌های تهران هم شناسایی شد و ۱۸ برنامه اولویت دار در خصوص کاهش خطر در این شریان‌ها در حال حاضر در دست اجراست.

بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور در اراک ۱۱ مهر ۱۳۹۸

بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور در اراک

بزرگ‌ترین پروژه غرب کشور در اراک با حضور ‌فرمانده کل سپاه افتتاح شد.

شب های فرهنگی پاییز شهر سمنان ۱۰ مهر ۱۳۹۸

شب های فرهنگی پاییز شهر سمنان

در جلسه هم اندیشی سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی با کارشناسان حوزه فرهنگی هنری در خصوص اجرای برنامه های متنوع در شب های پاییز با هدف ایجاد نشاط و سرزندگی در سطح شهر، بحث و تبادل نظر شد.

هشدار آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی ۱۰ مهر ۱۳۹۸

هشدار آبگرفتگی و سیلاب ناگهانی

مدیر پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: فردا و جمعه در برخی مناطق استان‌های سیستان و بلوچستان، کرمان، فارس و هرمزگان، بارش تگرگ در مناطق مستعد، آبگرفتگی معابر و سیلاب ناگهانی در مسیل‌ها و رودخانه‌های فصلی پیش‌بینی می‌شود.

کاهش درآمد شهرداری ۱۰ مهر ۱۳۹۸
با طرح ترافیک جدید:

کاهش درآمد شهرداری

معاون حمل ونقل ترافیک شهرداری تهران در واکنش به برخی شائبات مبنی بر درآمد میلیاردی شهرداری از محل عوارض طرح های ترافیکی گفت: برخی درصدد القای کلیدواژه "پولی کردن" هستند.