شوک به اینتر؛ تهدید جدی رئال به شکایت
شوک به اینتر؛ تهدید جدی رئال به شکایت

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید از تحرکات عجیب مدیر برنامه های مودریچ و سکوت این بازیکن در قبال شایعات به شدت عصبانی است. از یک هفته پیش رسانه های ایتالیایی شروع به انتشار اخبار و شایعات در مورد انتقال احتمالی مودریچ به اینتر کرده اند. طبق ادعای آنها، بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۸ که از […]

فلورنتینو پرز، رئیس رئال مادرید از تحرکات عجیب مدیر برنامه های مودریچ و سکوت این بازیکن در قبال شایعات به شدت عصبانی است.

از یک هفته پیش رسانه های ایتالیایی شروع به انتشار اخبار و شایعات در مورد انتقال احتمالی مودریچ به اینتر کرده اند. طبق ادعای آنها، بهترین بازیکن جام جهانی ۲۰۱۸ که از سال ۲۰۱۲ برای رئال در میانه زمین آقایی می کند، تمایل به جدایی دارد و قصد دارد راهی اینتر شود.

باشگاه ایتالیایی به مودریچ پیشنهاد قراردادی ۴ ساله با حقوق خالص ۱۰ میلیون یورویی داده است. هدف اینتر ابتدا جذب مودریچ به صورت قرضی با بند خرید است و سپس سال بعد با پرداخت ۳۵ میلیون یورو انتقالش را دائمی کند.

امروز نشریه ال موندو گزارش داد که فلورنتینو پرز، مقصر اصلی همه این شایعات را دو مدیربرنامه مودریچ یعنی لمیچ و میاتوویچ می داند. او همچنین دلیل سکوت مودریچ در قبال شایعات را درک نمی کند و به همین خاطر شدیدا عصبانی است.

پرز چند روز پیش صراحتا عنوان داشت که مودریچ با رقمی کمتر از ۷۵۰ میلیون یورو از رئال جدا نخواهد شد اما ستاره کروات بازهم ترجیح داد سکوت کند تا شایعات تمایلش برای جدایی بیشتر شود.

ال موندو همچنین گزارش داده است که اینتر تنها در یک صورت قادر به تامین منابع مالی لازم برای جذب مودریچ است. شرکت سانینگ چین که ۷۰ درصد سهام اینتر را در اختیار دارد، به کمک یک اسپانسر در صدد تامین پول لازم برای جذب مودریچ است. اسپانسری که البته تحت مالکیت خود همین شرکت است و این از نگاه فیفا یک دوپینگ مالی محسوب می شود و در صورت شکایت رئال، اینتر از حیث فیرپلی مالی جریمه سنگینی خواهد شد.

رئال در صورت اصرار اینتر به جذب مودریچ قصد دارد هم از ایجنت و هم از باشگاه ایتالیایی شکایت کند.