صعود تراکتور به رده ششم جدول با برد ارزشمند در خانه استقلال خوزستان/ پیروزی شیرین با مارک خارجی
صعود تراکتور به رده ششم جدول با برد ارزشمند در خانه استقلال خوزستان/ پیروزی شیرین با مارک خارجی
تراکتور تبریز با برتری مقابل استقلال خوزستان به مکان ششم جدول رده‌بندی مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور صعود کرد.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، تیم‌های استقلال خوزستان و تراکتور تبریز از ساعت ۲۱:۳۰ امروز (شنبه) در ورزشگاه غدیر اهواز برگزارکننده دیداری معوقه از هفته سوم مسابقات فوتبال لیگ برتر باشگاه‌های کشور بودند که این بازی با برتری یک بر صفر تراکتور به اتمام رسید.

تک گل پیروزی‌بخش تیم تراکتور در دقیقه ۳+۹۰ بازی توسط گوستاو واگنین روی پاس ریکاردو آلوز به ثمر رسید تا سه امتیازی ارزشمند به حساب سرخپوشان تبریز افزوده شود.

تراکتور با این پیروزی شش امتیازی شد و به رده ششم جدول لیگ برتر صعود کرد. استقلال خوزستان نیز با یک امتیاز در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

قضاوت بازی استقلال خوزستان – تراکتور تبریز برعهده سیدرضا مهدوی بود. مهدوی در این بازی به حسن شوشتری، علیرضا کاظمی، محمود مطلق‌زاده و متین کریم‌زاده از استقلال خوزستان و شجاع خلیل‌زاده، صفا هادی و گوستاو واگنین از تراکتور کارت زرد نشان داد. پاکو خمس سرمربی اسپانیایی تراکتور هم در دقایق تلف‌شده بازی با کارت زرد داور روبه‌رو شد.