شاخص به ارتفاع ۱۸۷ هزار واحدی پرید/ صعود ۷۹ واحدی آیفکس
شاخص به ارتفاع ۱۸۷ هزار واحدی پرید/ صعود ۷۹ واحدی آیفکس

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات هفتمین روز مهر ماه با رشد ۶۷۷۰ واحدی به پله ۱۸۷ هزار و ۴۰۶ واحدی رسید. در معاملات امروز تعداد ۳ هزار و ۷۰۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۴ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۶۳ ریال در بیش از ۲۵۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد. براین […]

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات هفتمین روز مهر ماه با رشد ۶۷۷۰ واحدی به پله ۱۸۷ هزار و ۴۰۶ واحدی رسید.

در معاملات امروز تعداد ۳ هزار و ۷۰۱ سهم اوراق بهادار به ارزش ۱۴ میلیون و ۳۵۹ هزار و ۹۶۳ ریال در بیش از ۲۵۲ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

براین اساس شاخص قیمت (وزنی-ارزشی) بیش از ۱۹۷۸ واحدی، شاخص بازار اول ۴۵۹۵ واحد، شاخص آزاد شناور ۷۱۷۷ واحد، شاخص بازار دوم ۱۵۳۶۶ واحد، شاخص کل (هم‌وزن) ۱۱۶۳ واحد، شاخص قیمت (هم‌وزن) ۸۲۲ واحد رشد را تجربه کردند.

نماد‌های پر بیننده معاملات امروز نماد‌های پتروشیمی پارس، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت بندرعباس، پالایش نغت بندرعباس، س. نفت و گاز پتروشیمی تامین، سایپا، با روند صعودی و نماد ملی صنایع مس ایران با روند نزولی به کار خود پایان دادند.

*معاملات بازار فرابورس

شاخص فرابورس نیز در معاملات امروز با رشد بیش از ۷۹ واحدی به پله ۲۱۵۰ واحدی صعود کرد.

در بازار فرابورس نیز تعداد یک هزار و ۳۳۸ سهم اوراق بهادار به ارزش ۷ میلیون و ۳۴۷ هزار و ۹۳۳ ریال در بیش از ۱۴۰ نوبت معاملاتی داد و ستد شد.

در معاملات بازار فرابورس نماد‌های سهامی ذوب آهن اصفهان، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی غدیر، کشاورزی و دامپروری بینالود، تولید و صادرات ریشمک، کشت و دام قیام اصفهان با روند مثبت و نماد گروه صنایع کاغذ پارس با روند منفی به کار خود پایان داد.