طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد
طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد. محسن پورسیدآقایی بعد از ظهر امروز در نشست خبری خود که به منظور تشریح جزییات طرح ترافیک جدید برگزار شد گفت: هنوز بخشی از ثبت نام‌ها کامل نشده است و بنابراین به دلیل همراهی با مردم […]

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران گفت: طرح ترافیک ۹۶ تا نیمه اول اردیبهشت ماه تمدید شد.

محسن پورسیدآقایی بعد از ظهر امروز در نشست خبری خود که به منظور تشریح جزییات طرح ترافیک جدید برگزار شد گفت: هنوز بخشی از ثبت نام‌ها کامل نشده است و بنابراین به دلیل همراهی با مردم  اجرای طرح ترافیک جدید به ١۵ اردیبهشت موکول شد.

وی با بیان اینکه این زمان تمدید نمی‌شود تصریح کرد: باید سامانه را یکجا روشن کنیم و بنا به درخواست سازمان و … این زمان تمدید شد و دیگر تمدید نمی‌شود.

پورسیدآقایی در ادامه در مورد ورود دیوان عدالت اداری به موضوع طرح ترافیک گفت: روزانه صدها شکایت به دیوان عدالت اداری وصول می‌شود و فردی هم در مورد گران شدن طرح ترافیک شکایتی را مطرح کرد که این مسئله به معنای لغو نیست.

وی با بیان اینکه به من هم اطلاع داده شد که چنین شکایتی رسیده است، تصریح کرد: حق هر شهروند است که اگر ایرادی در مورد مسائل می‌بیند به دیوان عدالت اداری شکایت کند و چون حدس می‌زدیم که این اتفاق می‌افتد از قبل اطلاعات و مستندات را در اختیار دیوان عدالت اداری گذاشته بودیم اما مجددا خواهان توضیحات بیشتر بودند که برای آنها ارسال شد.

معاون شهردار تهران با بیان اینکه به نظر می‌رسد این مسئله بزرگنمایی شده گفت: مثل این است که یک نفر را در دادستانی بازداشت کنند اما تیترهای مختلفی زده شود.

وی با بیان اینکه اگر شکایتی صورت نگیرد دیوان عدالت اداری قانونا وارد نمی‌شود گفت: البته این شکایت از مصوبات شورای شهر است که رسیدگی به آن پیچیده و مشکل است و حتی کمیته تخصصی متشکل از قضات و … تشکیل می‌شود ولی به نظر می‌رسد جوسازی شده است و حتی شاید بخشی از ثبت نام دیرهنگام نیز به این دلیل بود که صبر کنیم ببینیم چه می‌شود.