عبور تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس از مرز ۲۷ میلیون لیتر
عبور تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس از مرز ۲۷ میلیون لیتر

مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس، از رسیدن مقدار تولید بنزین این پالایشگاه به ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در روز خبر داد. به نقل از وزارت نفت، محمدعلی دادور با بیان این که تولید بنزین از پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان شهریورماه به ۳۰ میلیون لیتر در روز می‌رسد، افزود: تولید از این پالایشگاه […]

مدیرعامل پالایشگاه ستاره خلیج فارس، از رسیدن مقدار تولید بنزین این پالایشگاه به ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در روز خبر داد.

به نقل از وزارت نفت، محمدعلی دادور با بیان این که تولید بنزین از پالایشگاه ستاره خلیج فارس تا پایان شهریورماه به ۳۰ میلیون لیتر در روز می‌رسد، افزود: تولید از این پالایشگاه درشرایط پایداری قرار دارد و دیروز از ۲۶ میلیون لیتر به ۲۷ میلیون و ۵۰۰ هزار لیتر در روز رسیده است.

وی افزایش تولید بنزین پالایشگاه ستاره خلیج فارس را مرهون تلاش‌های شبانه روزی کارکنان این پالایشگاه برای رفاه حال مردم دانست و افزود: کارکنان این پالایشگاه برای رفاه مردم در تامین پایدار تولید بنزین کشور از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کنند.

علیرضا صادق آبادی، معاون وزیر نفت نیز در جریان سفر امروز به شمال کشور تاکید کرد: هیچ مشکلی در تولید و توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور وجود ندارد و مردم نیز هیچ نگرانی و دغدغه‌ای بابت توزیع بنزین نداشته باشند.