عملیات موفق پهپادی یمنی‌ها
عملیات موفق پهپادی یمنی‌ها

منابع یمنی از عملیات موفق پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن پالایشگاه شرکت آرامکو در پایتخت عربستان خبر دادند.  منابع یمنی از عملیات موفق پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن پالایشگاه آرامکو در پایتخت عربستان خبر دادند. منابع سعودی شرکت آرامکو عربستان به آتش سوزی […]

منابع یمنی از عملیات موفق پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن پالایشگاه شرکت آرامکو در پایتخت عربستان خبر دادند.

 منابع یمنی از عملیات موفق پهپادی ارتش و کمیته های مردمی یمن در هدف قرار دادن پالایشگاه آرامکو در پایتخت عربستان خبر دادند.

منابع سعودی شرکت آرامکو عربستان به آتش سوزی پالایشگاه آرامکو ریاض به دنبال حمله پهپادی یمنی ها اذعان کردند.

شرکت آرامکو در صفحه توییتری خود با صدور بیانیه ای اعلام کرد: تیم اطفای حریق آرامکو عربستان موفق به مهار آتش سوزی شده و این تلفاتی نداشته است.

المیادین به نقل از یک منبع وابسته به نیروی هوایی یمن گزارش داد: پهپاد دور برد از نوع صماد۲، پالایشگاه آرامکو در ریاض را هدف قرار داده است.

یک منبع وابسته به نیروی هوایی یمن به المسیره گفت: پهپاد ارتش و کمیته های مردمی یمن به یاری خداوند پالایشگاه شرکت آرامکو در ریاض را هدف قرار دادند. پهپاد صماد۲ که دوربرد است اولین عملیات هوایی  خود را با بمباران پالایشگاه شرکت آرامکو در ریاض انجام داد.

شبکه المسیره گزارش داد: این حمله دستاوردی راهبردی محسوب می شود زیرا همه سامانه های دفاعی مدرن عربستان را پشت سر گذاشته است. این تحول راهبردی و مهم و بزرگ نیروی هوایی یمن درباره پهپاد دور برد صماد۲ وفای به شهید صالح علی الصماد است.