«فابرگاس» در آستانه جدایی از چلسی
«فابرگاس» در آستانه جدایی از چلسی

ستاره اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که از وضعیتش و نیمکت‎نشینی در تیم لندنی راضی نیست، به زودی این تیم را ترک خواهد کرد و احتمالا مقصدش میلان ایتالیا است. به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد  شاید سسک فابرگاس در ماه ژانویه تیم فوتبال چلسی را ترک کند. هافبک اسبق بارسلونا در پایان فصل جاری به پایان […]

ستاره اسپانیایی تیم فوتبال چلسی که از وضعیتش و نیمکت‎نشینی در تیم لندنی راضی نیست، به زودی این تیم را ترک خواهد کرد و احتمالا مقصدش میلان ایتالیا است.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد  شاید سسک فابرگاس در ماه ژانویه تیم فوتبال چلسی را ترک کند. هافبک اسبق بارسلونا در پایان فصل جاری به پایان قراردادش با آبی‌های لندن خواهد رسید و گفته می‌شود فاصله زیادی با پیوستن به تیم فوتبال میلان ایتالیا ندارد. تیم ایتالیایی می‌خواهد این ستاره ۳۱ ساله را به خدمت گیرد و قراردادی با او ببندد که مجبور نباشد برایش پول زیادی به تیم ثروتمند انگلیسی بدهد و از طرفی از این که سسک از نیمکت‌نشینی راضی نیست، مطلع است.

خود فابرگاس در این باره این چنین گفته است: می‌دانم نقش فعلی‌ام در چلسی چیست. متاسفانه این چیزی نیست که می‌خواستم. البته هنوز هم حرفه‌ای و به باشگاه پایبند هستم. همیشه هم سعی خودم را می‌کنم تا کاری را انجام دهم که به سود باشگاه باشد. هرچه می‌خواهد باشد، از بازی کردن با جوانان گرفته تا تیم اصلی. حتی اگر یک دقیقه هم در این فصل برای تیم اصلی بازی نکنم باز هم همه تلاشم را برای موفقیت باشگاه خواهم کرد.