فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف ممنوع است
فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف ممنوع است
معاون استاندار و فرماندار تهران گفت: با اعلام اسامی نامزدهای ریاست جمهوری، انتخابات به صورت جدی وارد مرحله تبلیغات شده و در این باره باید محل های نصب پوستر های تبلیغات نامزدها نیز مشخص و نصب گردد. در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف نخواهیم داشت.

به گزارش واحد سیاسی خبرگزاری صبح اقتصاد فرهادی خطاب به نامزدها افزود: نامزدهای انتخابات باید با درنظر گرفتن تمامی دستورالعمل ها وشیوه نامه های بهداشتی مصوب ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا تا حد امکان و با استفاده از بستر فضای مجازی به ارائه برنامه ها و دیدگاهای تبلیغاتی خود پرداخته و در ستادهای خود از تجمعات بیش اندازه پرهیز نمایند.”فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف ممنوع است

رئیس حوزه انتخابیه تهران با اشاره به تصمیات اتخاذ شده از سوی ستاد انتخابات کشور افزود: در ایام تبلیغات تجمع در مکانهای مسقف نخواهیم داشت و اصل بر این است که مکان های رو باز مانند استادیوم ها، محیط های روباز آموزشی در تبلیغات استفاده شود و نامزدها از قبل می بایست درخواست و برنامه های خود را به ستاد انتخابات تهران اعلام و با هماهنگی ستاد این امر محقق گردد.

فرهادی در پایان با تاکید بر اینکه مجریان انتخابات موظف به نظارت بر فعالیت ستاد نامزدهای انتخاباتی هستند، خاطرنشان کردند: بر اساس رنگ بندی حوزه های انتخابات در شهرهای زرد ۳۰ نفر، نارنجی ۲۰ نفر و در شهرهای قرمز ۱۵ نفر امکان حضور در ستادهای نامزدهای انتخابات را خواهند داشت.”فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف ممنوع است”

حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در حاشیه ضبط گفت وگو با ایرانیان خارج از کشور در شبکه جام جم در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره نحوه مواجهه دولت آینده با حاشیه‌سازی‌ها و حاشیه‌پردازی‌ها گفت: حاشیه‌ها مسئولان را از کار اصلی‌شان برای توجه به دغدغه‌های مردم و حل مشکل معیشت، گرانی و بیکاری و مقابله با ناهنجاری‌ها و آسیب‌های اجتماعی بازمی‌دارد و باید نسبت به حاشیه زدایی تلاش کرد.

رئیسی تاکید کرد: من به دور از جناح‌بازی‌ و سیاسی‌بازی و روابط سیاسی که بعضاً بین جناح‌ها و گروه‌هاست تلاش می‌کنم همراه با مردم و در خدمت مردم باشم و مردم هم حتماً دولت را همراهی و یاری می‌کنند.

این کاندیدای ریاست جمهوری گفت: در قوه قضاییه هم خیلی تلاش کردند که مرا از متن به حاشیه‌ها ببرند، ولی رسماً اعلام کردم که گرفتار حاشیه‌ها نخواهم شد و ان شاءالله در دولت هم همین کار را خواهم کرد.

رئیسی افزود: کشور ظرفیت‌های بسیاری دارد که باید از همه آنها استفاده شود اما به‌خاطر برخی جناح‌بازی‌ها از این ظرفیت‌ها غفلت و کشور گرفتار حواشی شده است.

وی با بیان این‌که دولت او دولتی عدالت‌محور است، گفت: عدالت ایجاب می‌کند از همه ظرفیت‌هایی که کشور را پیش می‌برد بهره ببریم و بدون توجه به این‌که افراد از کدام شهر و طایفه‌اند، به هر کسی که ظرفیت خدمتگزاری به‌ مردم را دارد، میدان دهیم.”فرماندار تهران: در ایام تبلیغات تجمع در مکان های مسقف ممنوع است”

رئیسی گفت: وقتی وارد دستگاه قضا شدم در همان ابتدای امر جلسه‌ای با اصحاب رسانه داشتم که گفتند ۴۰ پرونده برای ما در دادگستری مطرح است که شاکی آنها دستگاه قضایی است. من گفتم اگر قرار است ما شاکی باشیم از همه رسانه‌ها گذشت می‌کنم و هر ۴۰ پرونده را بستیم‌ و تأکید کردم بگذارید رسانه‌ها در بیان نظرات و نقدهایشان آزاد باشند.

وی با بیان این‌که مسئولان باید همیشه خود را در معرض نقد قرار دهند، متذکر شد: دولتی که خود را در معرض نقدپذیری قرار ندهد حتماً دچار آفت و آسیب می‌شود.

  • منبع خبر : ایسنا