فغانی: بعید می‌دانم مشکلی در داربی رخ دهد/ جای تماشاگران خالی است
فغانی: بعید می‌دانم مشکلی در داربی رخ دهد/ جای تماشاگران خالی است
داور برجسته و بین‌المللی فوتبال ایران با اشاره به این که هفتمین شهرآورد پایتخت است که از سوی وی قضاوت می‌شود، گفت: امیدوار هستیم تماشاگران یک مسابقه زیبا را بین دو تیم شاهد باشند و از تماشای آن لذت ببرند.

به گزارش واحد ورزشی خبرگزاری صبح اقتصاد علیرضا فغانی‌ در رابطه با انتخابش به عنوان داور دیدار پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران، اظهار کرد: امیدواریم مسابقه خوبی را از هر دو تیم شاهد باشیم و شرایط خوبی در بازی رقم بخورد.”فغانی: بعید می‌دانم مشکلی در داربی رخ دهد/ جای تماشاگران خالی است”

او ادامه داد: قطعا همگی دوست داشتیم تماشاگران در ورزشگاه آزادی حضور داشته باشند و از تماشای این مسابقه لذت ببرند، اما متاسفانه شیوع ویروس کرونا این فرصت را از هواداران عزیز گرفته است و باید از خانه نظاره‌گر باشند.

این داور برجسته فوتبال ایران در مورد این که آیا صرفا دیدار مرحله نیمه نهایی جام حذفی را قضاوت خواهد کرد یا در فینال این مسابقات و سایر دیدارهای باقی مانده از هفته های پایانی بیستمین دوره لیگ برتر فوتبال ایران نیز به عنوان داور قضاوت می کند؟ بیان کرد: بسته به درخواست و تقاضای فدراسیون فوتبال در هر بازی که مدنظر داشته باشند، قضاوت خواهم کرد و امیدوار هستم اتفاقات خوبی رخ دهد.

فغانی هم‌چنین در رابطه با این که چه توصیه‌ای به بازیکنان و کادر فنی هر دو تیم پرسپولیس و استقلال قبل از دیدار حساس مرحله نیمه نهایی جام حذفی خواهید داشت؟ گفت: توصیه کردن در چنین مسابقاتی عرف نیست اما هم بنده تمامی بازیکنان و کادر فنی تیم‌ها را می‌شناسم و هم آن‌ها از من شناخت دارند، بنابراین با توجه به این شناخت کافی بعید می‌دانم مشکلی در طول بازی رخ دهد.

این داور بین‌المللی فوتبال ایران در پاسخ به این که چندمین شهرآورد پایتخت است که توسط وی قضاوت می‌شود؟ اظهار کرد: تصور می‌کنم این هفتمین تقابل استقلال و پرسپولیس است که توسط بنده قضاوت می‌شود.

او هم‌چنین در مورد احتمال انتصاب حسن کامرانی‌فر به عنوان سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال نیز، عنوان کرد: کامرانی‌فر از جامعه داوری است و با توجه به شناختی که AFC و FIFA از وی دارند حضورش را در این سمت به فال نیک می‌گیریم و خوشحال هستیم که یک نفر از جامعه داوران در چنین سمتی مشغول به فعالیت خواهد شد.

به گزارش ایسنا، علیرضا فغانی، محمدرضا منصوری، محمد رضا ابوالفضلی و محمد حسین زاهدی‌فرد به عنوان داوران دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و استقلال در مرحله نیمه نهایی جام حذفی فوتبال ایران انتخاب شده‌اند و براتعلی مولوی نیز کمک داور اضافه است. این مسابقه روز پنج‌شنبه ۲۴ تیرماه سال جاری از ساعت ۱۹:۴۵ در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود.

  • منبع خبر : ایسنا